System Efento Transport. Poznaj laureata drugiego miejsca konkursu LOG UP!

Drugie miejsce w pierwszej edycji LOG UP – Logistic Start-up Bank, konkursu dla start-upów logistycznych, zajęła firma Efento za projekt systemu monitorowania temperatury i rejestracji przesyłek.

2019-02-26 12:20:53

Efento to polski start-up, który powstał w 2016 r. i zajmuje się projektowaniem i produkcją rozwiązań umożliwiających monitorowanie i analizę̨ rożnych wielkości fizycznych, opartych na bezprzewodowych sensorach i rozbudowanej platformie w chmurze oraz aplikacjach mobilnych. Firma została nagrodzona Złotym Medalem za „Rejestrator temperatury Efento” na targach Automaticon 2017. W 2018 r. firma opracowała System Monitorowania Wielkości Fizycznych w technologii NB-IoT, który został wyróżniony przez The AMA Association for Sensor and Measurement – Niemcy nominacją do grupy 35 najciekawszych rozwiązań́ z zakresu techniki pomiarowej i sensorowej na świecie. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na nm.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: