Zarządzaj magazynem przez telefon

Dzięki Astro WMS® Mobile Companion wszystkie niezbędne informacje są dostępne na wyciągnięcie ręki.

2018-11-15 20:00:29

Dzięki Astro WMS® Mobile Companion wszystkie niezbędne informacje są dostępne na wyciągnięcie ręki. 

Firma Consafe Logistics zaprezentowała dziś aplikację na smartfony Astro WMS® Mobile Companion. Pozwala ona pracownikom na monitorowanie operacji wewnątrz magazynów w dowolnym czasie i miejscu za pomocą urządzeń mobilnych. Dane analityczne oraz te, które dotyczą wydajności magazynu, mogą być sprawdzane w czasie rzeczywistym w każdym momencie, co umożliwia szybką reakcję i zwiększenie wydajności. Ważne informacje są przekazywane za pomocą automatycznych powiadomień.

Aplikacja Mobile Companion w standardzie pokazuje najważniejsze informacje z Astro WMS®, ale może również zostać rozszerzona w celu wizualizacji informacji z dowolnego, innego źródła danych.

Kierownicy magazynów muszą na bieżąco wiedzieć, co się dzieje na ich odcinku łańcucha dostaw, żeby móc reagować bez zbędnej zwłoki. Algorytm powiadomień automatyzuje przepływ najważniejszych informacji, a użytkownik nie jest zasypywany nieistotnymi powiadomieniami, które tylko usypiają jego czujność. Dzięki temu pracownicy mogą szybko podejmować odpowiednie działania, zapobiegając negatywnym efektom i maksymalizując korzyści - mówi Stefan Svedberg, product manager odpowiedzialny za rozwój produktu w Consafe Logistics. 

Więcej informacji na temat rozwiązań Consafe Logistics dla logistyki można znaleźć na stronie: https://www.consafelogistics.com/pl/products/astro-wms/.

(Źródło: Consafe Logistics)

ZNAJDŹ NAS: