Inteligentny terminal danych CipherLab RS31

W ostatnich latach inteligentne urządzenia mobilne zyskują popularność również w obszarze użytkowników biznesowych. W odpowiedzi na ten trend CipherLab opracował nowej generacji terminal danych typu All-touch RS31 Android.

2018-04-17 14:49:23

W ostatnich latach inteligentne urządzenia mobilne zyskują popularność również w obszarze użytkowników biznesowych. W odpowiedzi na ten trend CipherLab opracował nowej generacji terminal danych typu All-touch RS31 Android.

Terminal danych typu All-touch RS31 Android® jest następcą popularnej serii RS30. To nagrodzone w kategorii Innowacja Handlu podczas RetailShow 2017, wielofunkcyjne urządzenie w formie smartphona jest mobilnym rozwiązaniem spełniającym najwyższe standardy biznesowe.

Dzięki procesorowi Octa-core Cortex A53 2.0 GHz i obszernej pamięci podręcznej 16 GB Flash / 2 GB RAM, RS31 ma dużą moc obliczeniową potrzebną do zastosowań komercyjnych. Akumulator o pojemności 2960 mAh pozwala pracować komputerowi od 12 do 16 godzin w zależności od konfiguracji.

Nowy model doskonale łączy użyteczność rozwiązań niekomercyjnych z funkcjonalnością terminali przemysłowych. Jego 4,7" wyświetlacz, z automatyczną regulacją podświetlenia, pozwala użytkownikom na zbieranie informacji nawet w ostrym słońcu. Ponadto dotykowy panel multi-touch umożliwia obsługę urządzenia zarówno w rękawiczkach, jak i przy pomocy rysika. System operacyjny Android 6.0 z GMS poprawia jego wydajność w zakresie szybkości działania, efektywność energetyczną i bezpieczeństwo danych. Domyślnie zainstalowane aplikacje takie jak: Gmail i Google Maps, pomogą w realizacji zadań w terenie.

RS31 wyposażony jest w czytnik kodów 1D / 2D z możliwością szybkiego zbierania danych, nawet gdy kod  jest uszkodzony lub słabej jakości. Wbudowany aparat 8Mpx umożliwia rejestrację zdjęć i filmów wysokiej rozdzielczości. Urządzenie dodatkowo obsługuje komunikację w standardzie HF RFID (13,4 MHz) oraz technologii NFC.

Firma CipherLab jest  znana z najbardziej niezawodnych połączeń Wi-Fi i LT,  gwarantujących nieprzerwaną komunikację z systemami korporacyjnymi. Dzięki nim urządzenie bez zakłóceń współpracuje z systemem, a duża dokładność modułu GPS / AGPS umożliwia inteligentne wyznaczanie trasy i monitorowanie zadań w czasie rzeczywistym. Tym samym RS31 wyczerpuje całe spektrum funkcji niezbędnych niemal w każdej branży. Inwestorzy decydujący się na zakup tego wyjątkowego urządzenia zyskają doskonałe narzędzie do pracy w każdym otoczeniu biznesowym.

Autoryzowanym dystrybutorem produktów CipherLab jest firma Koncept-L S.A. Więcej na: www.koncept-L.pl.

(Źródło: Koncept-L)

ZNAJDŹ NAS: