Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

KALENDARIUM WYDARZEŃ
POD NASZYM PATRONATEM: BEZPIECZNE PARKINGI W POLSCE - 2011

POD NASZYM PATRONATEM: BEZPIECZNE PARKINGI W POLSCE - 2011

Projekt „BEZPIECZNE PARKINGI W POLSCE” polega na przeprowadzeniu audytów wszystkich parkingów zlokalizowanych przy drogach krajowych, drogach szybkiego ruchu, autostradach w Polsce. Celem jest wskazanie klientowi (firmom logistycznym, transportowym itp.) listy bezpiecznych parkingów spełniających wymogi bezpieczeństwa logistycznego, pokazanie tych parkingów na mapie (dokładna lokalizacja GPS) oraz dokładny opis warunków parkingu wraz ze zdjęciami obiektu. POD NASZYM PATRONATEM: BEZPIECZNE PARKINGI W POLSCE - 2011

POD NASZYM PATRONATEM: Album „Magazyny w Polsce 2011” - Listopad 2011

POD NASZYM PATRONATEM: Album „Magazyny w Polsce 2011” - Listopad 2011

Album „Magazyny w Polsce” to kompendium wiedzy i informacji o dostępnych powierzchniach magazynowych do wynajęcia na terenie Polski. Część opisowa zawierać będzie prezentacje zrealizowanych, będących w trakcie realizacji i planowanych powierzchni magazynowych, w części merytorycznej znajdą Państwo opracowania i analizy rynkowe poszczególnych regionów. POD NASZYM PATRONATEM: Album „Magazyny w Polsce 2011” - Listopad 2011

POD NASZYM PATRONATEM: TRANS’11 -	17-18.11.

POD NASZYM PATRONATEM: TRANS’11 - 17-18.11.

Cykliczna konferencja (jest to już dziewiąta konferencja z cyklu TRANS), skupiająca przedstawicieli ponad 20 ośrodków naukowych z całej Polski: uczelnie ekonomiczne, uniwersytety, politechniki. Spotkanie naukowców i praktyków. Prezentacje najnowszych badań. Najbardziej aktualne zagadnienia - Jak konkurować w coraz mniej przewidywalnym otoczeniu? Jak budować kulturę współpracy, zaufania i innowacji? POD NASZYM PATRONATEM: TRANS’11 -	17-18.11.

POD NASZYM PATRONATEM: Kongres Polskich Menedżerów Logistyki - 20-21.10.

POD NASZYM PATRONATEM: Kongres Polskich Menedżerów Logistyki - 20-21.10.

Tegoroczna IX już edycja najważniejszego, corocznego spotkania członków i przyjaciół PSML – menedżerów zajmujących się logistyką, zakupami i zarządzaniem łańcuchem dostaw odbędzie się 20-21 października 2011, w Hotelu NOVOTEL w Warszawie. Tematyką tegorocznego kongresu będzie m. in.: społeczna odpowiedzialność logistyki, trendy na rynku pracy, ryzyka w procesie zakupowym, budowa etycznych organizacji, w szczególności w relacji do partnerów zewnętrznych. POD NASZYM PATRONATEM: Kongres Polskich Menedżerów Logistyki - 20-21.10.

POD NASZYM PATRONATEM: Logistics meeting - "Logistyka produkcji"

POD NASZYM PATRONATEM: Logistics meeting - "Logistyka produkcji"

Spotkania Logistics meeting organizowane są w formule otwartej oznacza to, że każdy zainteresowany tematyką spotkania logistyk jest bardzo mile widziany a jego opinie będą cennym uzupełnieniem prowadzonych prezentacji. Nowością spotkań będzie Otwarta Przestrzeń (Open Space) – czas przeznaczony na dyskusję. Poruszymy tematy, z którymi musicie lub chcecie się Państwo zmierzyć w waszej pracy zawodowej. POD NASZYM PATRONATEM: Logistics meeting - "Logistyka produkcji"

POD NASZYM PATRONATEM: XI Konferencja Lean Management - 14-16.06.

POD NASZYM PATRONATEM: XI Konferencja Lean Management - 14-16.06.

Szczupłe zarządzanie, czyli koniec z marnotrawstwem! 3 dni wykładów, seminariów i warsztatów. Blisko 350 gości z całego świata. Za nami XI Międzynarodowa Konferencja Lean Management. POD NASZYM PATRONATEM: XI Konferencja Lean Management - 14-16.06.

Strona:
<< < 1
...
50 51 52 53 54 55 > >>
 
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-04-25
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-04-21
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Dodano: 2018-04-21