Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


KALENDARIUM WYDARZEŃ
POD NASZYM PATRONATEM: VIII edycja Forum Polskich Menedżerów Logistyki  „Polska Logistyka 2011

POD NASZYM PATRONATEM: VIII edycja Forum Polskich Menedżerów Logistyki „Polska Logistyka 2011

21-22 września br. w Warszawie odbędzie się ósma edycja Forum Polska Logistyka organizowane przez „Puls Biznesu”, które na stałe wpisało się w kalendarz profesjonalistów działających w obszarze logistyki. POD NASZYM PATRONATEM: VIII edycja Forum Polskich Menedżerów Logistyki  „Polska Logistyka 2011

POD NASZYM PATRONATEM: BEZPIECZNE PARKINGI W POLSCE - 2011

POD NASZYM PATRONATEM: BEZPIECZNE PARKINGI W POLSCE - 2011

Projekt „BEZPIECZNE PARKINGI W POLSCE” polega na przeprowadzeniu audytów wszystkich parkingów zlokalizowanych przy drogach krajowych, drogach szybkiego ruchu, autostradach w Polsce. Celem jest wskazanie klientowi (firmom logistycznym, transportowym itp.) listy bezpiecznych parkingów spełniających wymogi bezpieczeństwa logistycznego, pokazanie tych parkingów na mapie (dokładna lokalizacja GPS) oraz dokładny opis warunków parkingu wraz ze zdjęciami obiektu. POD NASZYM PATRONATEM: BEZPIECZNE PARKINGI W POLSCE - 2011

POD NASZYM PATRONATEM: Album „Magazyny w Polsce 2011” - Listopad 2011

POD NASZYM PATRONATEM: Album „Magazyny w Polsce 2011” - Listopad 2011

Album „Magazyny w Polsce” to kompendium wiedzy i informacji o dostępnych powierzchniach magazynowych do wynajęcia na terenie Polski. Część opisowa zawierać będzie prezentacje zrealizowanych, będących w trakcie realizacji i planowanych powierzchni magazynowych, w części merytorycznej znajdą Państwo opracowania i analizy rynkowe poszczególnych regionów. POD NASZYM PATRONATEM: Album „Magazyny w Polsce 2011” - Listopad 2011

POD NASZYM PATRONATEM: TRANS’11 -	17-18.11.

POD NASZYM PATRONATEM: TRANS’11 - 17-18.11.

Cykliczna konferencja (jest to już dziewiąta konferencja z cyklu TRANS), skupiająca przedstawicieli ponad 20 ośrodków naukowych z całej Polski: uczelnie ekonomiczne, uniwersytety, politechniki. Spotkanie naukowców i praktyków. Prezentacje najnowszych badań. Najbardziej aktualne zagadnienia - Jak konkurować w coraz mniej przewidywalnym otoczeniu? Jak budować kulturę współpracy, zaufania i innowacji? POD NASZYM PATRONATEM: TRANS’11 -	17-18.11.

POD NASZYM PATRONATEM: Kongres Polskich Menedżerów Logistyki - 20-21.10.

POD NASZYM PATRONATEM: Kongres Polskich Menedżerów Logistyki - 20-21.10.

Tegoroczna IX już edycja najważniejszego, corocznego spotkania członków i przyjaciół PSML – menedżerów zajmujących się logistyką, zakupami i zarządzaniem łańcuchem dostaw odbędzie się 20-21 października 2011, w Hotelu NOVOTEL w Warszawie. Tematyką tegorocznego kongresu będzie m. in.: społeczna odpowiedzialność logistyki, trendy na rynku pracy, ryzyka w procesie zakupowym, budowa etycznych organizacji, w szczególności w relacji do partnerów zewnętrznych. POD NASZYM PATRONATEM: Kongres Polskich Menedżerów Logistyki - 20-21.10.

POD NASZYM PATRONATEM: Logistics meeting - "Logistyka produkcji"

POD NASZYM PATRONATEM: Logistics meeting - "Logistyka produkcji"

Spotkania Logistics meeting organizowane są w formule otwartej oznacza to, że każdy zainteresowany tematyką spotkania logistyk jest bardzo mile widziany a jego opinie będą cennym uzupełnieniem prowadzonych prezentacji. Nowością spotkań będzie Otwarta Przestrzeń (Open Space) – czas przeznaczony na dyskusję. Poruszymy tematy, z którymi musicie lub chcecie się Państwo zmierzyć w waszej pracy zawodowej. POD NASZYM PATRONATEM: Logistics meeting - "Logistyka produkcji"

Strona:
<< < 1
...
50 51 52 53 54 55 > >>
 
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-07-23
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-07-22
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-07-22