Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Kalendarium wydarzeń

POD NASZYM PATRONATEM: Zapowiedź Targów SYMAS i MAINTENANCE 2018

POD NASZYM PATRONATEM: Zapowiedź Targów SYMAS i MAINTENANCE 2018

Pożary, eksplozje i inne widowiskowe efekty specjalne to element rozpoznawczy hollywoodzkich superprodukcji. I choć prawdopodobnie w najbliższym czasie w Krakowie nie będzie kręcony film z amerykańską gwiazdą, to prawdziwych wybuchów z pewnością nie 
zabraknie!

Wszystko za sprawą efektów specjalnych na Targach SYMAS i MAINTENANCE, gdzie odbędą się testy demonstracyjne wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych, do jakich może dojść w środowisku przemysłowym. Pokaz obejmie również testy poszczególnych typów systemów przeciwwybuchowych takich jak tłumienie, panele odciążające wybuch oraz bezpłomieniowe układy do odciążania wybuchu. Wszystko w myśl zasady, że zapobiegać jest lepiej niż leczyć. Bo profilaktyka jest szczególnie ważna, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo pracowników, a zarazem gwarancja ciągłości produkcji.

Kumulacja wiedzy i rynkowych trendów 

Ponad 200 Wystawców z całej Europy, 100 nowości produktowych, pokazy wybuchów w strefie ATEX, obfitujące w wiedzę z najwyższej półki warsztaty workShops oraz najlepszy uniwersytet dla specjalistów UR - „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu”. W dniach 10-11 października w EXPO Kraków odbędą się unikatowe w skali Polski i Europy Środkowo-Wschodniej wydarzenia: 10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS oraz  9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji - MAINTENANCE.  

Sprostać wyzwaniom

Technologia rozwija się w olbrzymim tempie. By za nią nadążyć, trzeba znać wchodzące na rynek innowacje i co ważniejsze - wykorzystać je w praktyce. W tym roku na zwiedzających czeka ponad 100 nowości produktowych! Wśród nich m.in. wielokanałowy system pomiaru składu ziarnowego CMA Grupy Comex Polska Sp. z o.o., wysoce wydajny system automatycznego smarowania, zapewniający dłuższą żywotność ruchomych części maszyn, pojazdów, urządzeń o kompaktowych gabarytach od Groeneveld Polska Sp. z o.o., dozowniki grawimetryczne typu loss-in-weight KITRONIK cechujące się wysoką precyzją i higienicznym wykonaniem firmy iPRO Sp. z o.o. czy innowacyjne enkodery MIG Nova+, posiadające elektroniczny moduł, zatopiony w epoksydowej powłoce, zapewniający ochronę przed przepięciem i zwarciem oraz posiadający stopień ochrony do IP67. 

Mądry Polak… przed szkodą!

Dynamika zmian na rynku jest ogromna. Praktyka pokazuje, że w takiej sytuacji wiedzę o nowych pomysłach i rozwiązaniach najlepiej uzyskać bezpośrednio od ekspertów podczas profesjonalnych spotkań i rozmów. Dla specjalistów z zakresu UR okazją do tego będzie 7. konferencja „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu”. To wydarzenie wypracowało już swoją własną, odrębną markę. Cieszy się olbrzymim zainteresowaniem - rokrocznie sala jest wypełniona po brzegi uczestnikami, spragnionymi fachowej i przede wszystkim praktycznej wiedzy. To oczywiście nie wszystko. W pierwszym dniu targów odbędzie się 10. jubileuszowa konferencja „Nowoczesne technologie w branży materiałów sypkich”, organizowana przez wieloletniego partnera Targów w Krakowie - redakcję czasopisma „POWDER&BULK”. Podczas tegorocznej edycji zostaną poruszone przed wszystkim zagadnienia związane z bezpieczeństwem procesowym, transportem materiałów sypkich, systemami odpylania i odpowietrzania oraz nowoczesnymi rozwiązaniami dla sektora materiałów sypkich. W programie merytorycznym znalazły się także organizowane w przestrzeni wystawienniczej seminaria workShops. Eksperci poprowadzą prezentacje dotyczące osiągnięć, nowych produktów i pomysłów w branży. Udział w prezentacjach jest bezpłatny dla wszystkich odwiedzających. 

Tradycja jesiennych spotkań

To już tradycja, że jesienią specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz utrzymania ruchu spotykają się w Krakowie. Wszyscy mają swój powód, by nie przegapić tych wyjątkowych imprez przemysłowych. Jedni nastawiają się na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, drudzy planują uzupełnić park maszynowy, jeszcze inni chcą zdobyć unikatową wiedzę. Każdy z nich będzie miał ku temu świetną okazję w dniach 10-11 października w EXPO Kraków. Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych zaproszeń. Aby je otrzymać wystarczy wejść na stronę www.symas.krakow.pl lub www.mtc.krakow.pl i dokonać rejestracji.

Data i miejsce: 10-11 października, EXPO Kraków
Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o.o.

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: podkarpackie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-12-13