Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Kalendarium wydarzeń

RELACJA: Zjednoczone Emiraty Arabskie zwycięzcami Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2018

RELACJA: Zjednoczone Emiraty Arabskie zwycięzcami Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2018

Tegoroczny finał zawodów Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2018 był zorganizowany w Mediolanie w salach tamtejszej Politechniki. Wzięło w nim udział 11 drużyn. Rywalizowali między sobą reprezentanci Niemiec, Holandii, Arabii Saudyjskiej, Japonii, Francji, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Turcji, Rosji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Polski i drużyny złożonej z przedstawicieli amerykańskiej uczelni MIT. Uczestnicy finału, od 9:00 do 17:15 mieli do rozegrania 4 rundy i każda była wzbogacana o nowe elementy podnoszące poziom skomplikowania gry, tym samym utrudniając rozgrywkę. 

Polska drużyna Dell Products Poland fantastycznie rozpoczęła zawody i przez pierwsze dwie rundy prowadziła w rankingu. Niestety w trzeciej rundzie, mimo konsekwentnego wzrostu ROI, Polacy zostali wyprzedzeni przez 4 inne drużyny, które zanotowały wtedy bardzo duże skoki w punktacji. Ten stan utrzymał się do końca i Mistrzem Świata został zespół ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich Danone Nutricia Middle East z ROI na poziomie + 31,3%. Drugie miejsce zajął zespół z Rosji - Russia NLMK + 26,8 ROI%. Na trzecim miejscu Domino's Pizza Turkey + 23,8 ROI%, na czwartym Essilor USA + 22,3 ROI%. Piąte Dell PRODUCTS + 22,0 ROI%. Jak widać, Polakom niewiele zabrakło do podium.

Przedstawiciele firmy Dell Products Poland wystąpili w składzie: Nansi Bosakowska, Michał Kierus, Dominik Płóciennik oraz Tomasz Wilicki. 

Nagrodą dla Mistrza Świata jest bezpłatny tygodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.

Dell Products Poland jako Mistrzowie Polski zostali nagrodzeni dodatkową atrakcją w trakcie pobytu w Madrycie i odbyli podróż do miasta Monza, gdzie znajduje się sławny tor wyścigów Formuły 1. Oprócz zwiedzenia obiektu, była także możliwość przejażdżki po torze sportowym samochodem marki Jaguar. 

Relacja z finału była prowadzona na bieżąco na polskim profilu zawodów na portalu społecznościowym pod adresem: https://www.facebook.com/gctfcpolska/.

(Źródło: The Fresh Connection)

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: podkarpackie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-12-13