Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Kalendarium wydarzeń

POD NASZYM PATRONATEM: Volumetrics Day 2018

POD NASZYM PATRONATEM: Volumetrics Day 2018
Uczestnicy seminarium dowiedzą się: jak korzystać z rozwiązań wymiarujących statycznie oraz w ruchu, jakie korzyści osiągnąć dzięki integracji rozwiązań wymiarujących z systemem WMS, jak systemy wymiarujące zwiększają potencjał e-commerce, jak wykorzystać potencjał innowacyjnych rozwiązań wspomagających kompletację, jak usprawnić wysyłki dzięki zastosowaniu systemów automatycznego etykietowania paczek.
 
Seminarium poprowadzą Jędrzej Iglewski (członek zarządu HKK), Tomasz Poliński (szef działu rozwiązań sprzętowych HKK) i Lars Hintze (przedstawiciel producenta AKL-TEC). Seminarium jest współorganizowane przez formy JDA Software oraz Zebra Technologies. 
 
Więcej informacji: www.hit-kody.com.pl
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: podkarpackie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-12-13