Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Kalendarium wydarzeń

POD NASZYM PATRONATEM: Międzynarodowy Kongres CILT we Wrocławiu

POD NASZYM PATRONATEM: Międzynarodowy Kongres CILT we Wrocławiu

The Chartered Institute of Logistic and Transport (CILT) i Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu organizują we Wrocławiu w dniach 3-6 czerwca br. Międzynarodowy Kongres CILT.

The Chartered Institute of Logistic and Transport (CILT) zrzesza 33 000 reprezentantów sektora transportu i logistyki z ponad 100 krajów na całym świecie. Organizacja ta corocznie organizuje kongres, który jest miejscem podsumowania wydarzeń ubiegłego roku w branży TSL, wymiany doświadczeń, podjęcia współpracy między partnerami czy szeroko rozumianej integracji. Poprzednie edycje kongresu miały miejsce m. in. w Londynie, na Malcie, na Sri Lance, w Montrealu,  w Dubaju i w Makao.

Tematem rozważań kongresu w 2018 roku będą kluczowe zagadnienia dotyczące powiązania Europy Środkowo-Wschodniej ze światem, a także zagadnienia związane z rozwojem samochodów elektrycznych i autonomicznych oraz ich wpływem na logistykę. Wśród międzynarodowych mówców znajdą się m.in. prof. Richard Wilding (Cranfield University), prof. David Cebon (Cambridge University), prof. René de Koster (Rotterdam School of Management), prof. Kim Hassall (University of Melbourne). 

Więcej informacji: www.cilt2018.cilt.pl

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: podkarpackie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-12-13