Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Kalendarium wydarzeń

POD NASZYM PATRONATEM: Konferencja DELIVER

POD NASZYM PATRONATEM: Konferencja DELIVER

W dniach 5-6 czerwca br. w Londynie odbędzie się trzecia edycja konferencji DELIVER, która skupi grono 800 międzynarodowych liderów logistyki i e-commerce przybliżając najnowsze trendy w e-logistyce. „Logistyka a Jakość” i „Nowoczesny Magazyn” są patronami medialnymi wydarzenia.

Dwa dni spotkań wypełnione będą spotkaniami wokół czterech wiodących tematów łączących logistykę z retailem. Swoimi spostrzeżeniami na temat przyszłości handlu detalicznego i logistyki podzielą się światowi prelegenci, poczynając od założycieli większości sprawdzonych startupów, aż po wybitnych ekspertów w dziedzinie venture capital i konsultingu.   Swój udział potwierdzili m.in. Daniel Laury (CEO i założyciel udelv), Mirko Warschun (szef Retail EMEA w AT Kearney), Martin Mignot (Partner w Index Ventures), Frederik Brantner (CEO i założyciel Magazino), Christopher Steinau (menedżer inwestycyjny Northzone Ventures), Giordano Sordoni (COO i założyciel Thor Trucks).

Tegoroczny program DELIVER koncentruje się na automatyzacji retailu, nurkując w obecnym szaleństwie wokół nowych koncepcji handlu detalicznego, takich jak sklepy self checkout, i rosnącej fali robotyzacji logistyki i dostawy, stąd cztery tematy przewodnia spotkania: Trendy inwestycyjne w LogTech, Panorama dostaw przyszłości, Robotyzacja procesów logistycznych i Nowe sklepy detaliczne i samoobsługowe.

DELIVER to szybko zyskujące na znaczeniu wydarzenie, które ma za sobą dwie udane edycje w Luksemburgu w 2016 r. i w Berlinie w 2017 r. Po odpowiednio 350 i 450 delegatach, DELIVER będzie gościł w tym roku w Londynie 800 delegatów, czyniąc z wydarzenia kluczowy moment europejskiej społeczności e-commerce i logistyki.

Więcej informacji: www.deliver.events

 

 

 

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: podkarpackie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-12-13