Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Kalendarium wydarzeń

POD NASZYM PATRONATEM: Top Young 100 - ruszył nabór mentorów

POD NASZYM PATRONATEM: Top Young 100 - ruszył nabór mentorów

Rekrutacja do programu mentoringowego w ramach projektu Top Young 100 została otwarta. 

Jeśli jesteś menedżerem zarządzającym łańcuchem dostaw, zakupami, logistyką, masz doświadczenie i wiedzę, którymi gotowy jesteś podzielić się z innymi, chcesz czerpać satysfakcję z Twojego wkładu w rozwój najzdolniejszych studentów logistyki w Polsce, jesteś otwarty na poznanie potrzeb i oczekiwań młodego pokolenia i, wreszcie, chcesz zbudować swój wizerunek i prestiż, a także poszerzyć swoją profesjonalną sieć networkingową, zgłoś się do projektu Top Young 100.

Projekt Top Young 100, jako inicjatywa stworzona przez środowisko biznesowe, akademickie oraz studenckie, skierowany jest do najlepszych studentów logistyki w Polsce. To platforma wsparcia młodych talentów na rynku zawodowym. Jednym z głównych filarów projektu TY100 jest mentoring.

Mentoring, czyli partnerska relacja między mistrzem a uczniem, to proces w którym mentor, przeznaczając swój czas społecznie, pomoże studentowi zbudować potrzebne mu umiejętności i kompetencje poprzez dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Pokaże mu praktyczne i skuteczne sposoby i narzędzia zmierzające do rozwoju osobistego i merytorycznego. Będzie stymulować do działania, inspirować i wspierać w nim postawę pełnego zaangażowania po to, aby student osiągnął cel, jaki przed sobą postawi.

W procesie mentoringu korzyści odniesie również mentor. Rozwinie swoje umiejętności interpersonalne, wzmocni kompetencje lidera, a przede wszystkim wywrze wpływ na proces kształtowania się przyszłych maenedżerów logistyki. 

W ramach projektu Top Young 100 koordynatorzy projektu przygotują Cię do roli mentora – pokażą  metody, strukturę procesu i narzędzia pracy. 

Zgłoszenia mentorów przyjmowane są pod adresem mailowym: BiuroProjektuTY100@psml.pl .

Więcej o projekcie: www.topyoung100.pl.

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: podkarpackie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-12-13