Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Kalendarium wydarzeń

Poland & CEE Retail Summit

Poland & CEE Retail Summit

13-14 marca 2018 w Warszawie odbędzie się kolejna, dziesiąta edycja kongresu Poland & CEE Retail Summit - najważniejszego i najbardziej reprezentatywnego spotkania polskiego sektora handlu i FMCG.

Kongres Poland & CEE Retail Summit od 10 lat pomaga budować lepsze relacje z kluczowymi partnerami biznesowymi i pozostaje pozycją obowiązkowa w kalendarzach menadżerów z firm z sektora handlu i sektora spożywczego. X edycja składa się z 6 ścieżek tematycznych:

  1. Handel w Polsce 2020
  2. Retail Online
  3. Współpraca Sieć-Handlowa Dostawcy
  4. Supply Chain Excellence
  5. Omnishopper w świecie marek
  6. Retail Futurology

Zapraszam Państwa do wzięcia udziału w tym niezwykle dynamicznym spotkaniu, gdzie w gronie ponad 1000 uczestników, w tym ponad 200 przedstawicieli handlu i prawie 700 przedstawicieli sektora FMCG, będą mieli Państwo możliwość porozmawiać o biznesie w handlu oraz szybko zdiagnozować potencjalnych kontrahentów.

Kongres odbędzie się w dniach 13-14 marca 2018 w Warszawie w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. Szczegóły oraz warunki uczestnictwa dostępne na stronie: www.retail-conferences.com.

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-10-18
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-10-18
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-10-18