Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Kalendarium wydarzeń

Poland & CEE Retail Summit

Poland & CEE Retail Summit

13-14 marca 2018 w Warszawie odbędzie się kolejna, dziesiąta edycja kongresu Poland & CEE Retail Summit - najważniejszego i najbardziej reprezentatywnego spotkania polskiego sektora handlu i FMCG.

Kongres Poland & CEE Retail Summit od 10 lat pomaga budować lepsze relacje z kluczowymi partnerami biznesowymi i pozostaje pozycją obowiązkowa w kalendarzach menadżerów z firm z sektora handlu i sektora spożywczego. X edycja składa się z 6 ścieżek tematycznych:

  1. Handel w Polsce 2020
  2. Retail Online
  3. Współpraca Sieć-Handlowa Dostawcy
  4. Supply Chain Excellence
  5. Omnishopper w świecie marek
  6. Retail Futurology

Zapraszam Państwa do wzięcia udziału w tym niezwykle dynamicznym spotkaniu, gdzie w gronie ponad 1000 uczestników, w tym ponad 200 przedstawicieli handlu i prawie 700 przedstawicieli sektora FMCG, będą mieli Państwo możliwość porozmawiać o biznesie w handlu oraz szybko zdiagnozować potencjalnych kontrahentów.

Kongres odbędzie się w dniach 13-14 marca 2018 w Warszawie w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. Szczegóły oraz warunki uczestnictwa dostępne na stronie: www.retail-conferences.com.

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-04-25
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-04-21
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Dodano: 2018-04-21