Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Kalendarium wydarzeń

POD NASZYM PATRONATEM: TOUR DE MAGASINS

POD NASZYM PATRONATEM: TOUR DE MAGASINS

W dniach 10-11-12 października br. w Wieliczce odbędzie się kolejna edycja spotkania masterclass „Tour de Magasins”, organizowanego przez firmę MOVIDA.

 

 

 

W trakcie spotkania zostaną poruszone m.in. następujące zagadnienia:

 • REORGANIZACJA MAGAZYNU – zachowanie płynności działania
 • zmiany wymagane prawem odnośnie prac ręcznych
 • działanie magazynu z zewnętrznym operatorem – OUTSOURCING MAGAZYNU
 • procesy OPTYMALIZACYJNE
 • projekt reorganizacji działania magazynu w obszarze centralnego planowania
 • WSKAŹNIKI – jak je poprawić
 • BHP – jak zawsze istotny element działania magazynu

Jak co roku uczestnicy zostaną zaproszeni do odwiedzenia i poznania procesów „na żywo” zachodzących w magazynach przyzakładowych, w tym roku w magazynach:

 • IMI Hydronic Engineering w Olkuszu
 • NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z o.o.

Tour de Magasins to szansa na zapoznanie się z  rozwiązaniami oraz procesami ich wdrożenia siedmiu Firm, których marki są doskonale rozpoznawalne na rynku niosąc ze sobą najwyższą jakość i efektywność.

Wśród prelegentów i uczestników będzie można spotkać wybitnych ekspertów zajmujących m. in. następujące stanowiska:

 • Dyrektorów i Kierowników Magazynów
 • Dyrektorów i Kierowników Centrów Dystrybucyjnych i Logistycznych
 • Dyrektorów i Kierowników ds. Logistyki Magazynowej
 • Dyrektorów i Kierowników Logistyki Wewnątrzzakładowej
 • Dyrektorów ds. Inwestycji
 • Kierowników Zespołów Magazynów
 • Regional Warehouse Managerów

Spotkanie uzupełnią wyjątkowe wieczory integracyjne, które pozwolą poznać się ze sobą, by w doborowym gronie wymieniać doświadczenia i nawiązywać nowe kontakty biznesowe.

Więcej informacji na stronie: http://movida.com.pl/wydarzenia/tour-de-magasins-pazdziernik-2017

W sprawach merytorycznych zapraszamy do kontaktu: 791 256 634 lub pod adresem poczty elektronicznej: jzimolag@movida.com.pl.

Dlaczego warto wziąć udział w Tour de Magasins w opinii Uczestników poprzednich edycji:

Konferencja przygotowana bardzo dobrze, WSZYSTKIE TEMATY, które były w programie konferencji są BARDZO POMOCNE W PRACY, umożliwiają WPROWADZENIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ W FIRMIE, potwierdzające to, co wymyśliliśmy, że jest to dobre.
Kolacje sprzyjały temu, że odbyły się rozmowy pomiędzy innymi uczestnikami, duża wymiana informacji pomiędzy uczestnikami.
- Kierownik Magazynu, WINKELMANN Sp. z o.o., TOUR de MAGASINS, marzec 2017

Bardzo trafne i pouczające spotkanie. NAPRAWDĘ WSPOMAGAJĄCE i POGŁĘBIAJĄCE WIEDZĘ, zarówno praktyczną jak i teoretyczną.- Zastępca Dyrektora ds. Logistyki, Eveline Cosmetics S.A. Tour de Magasins 2013

Ciekawe spotkanie Z PRAKTYKAMI. Możliwość WYMIANY DOŚWIADCZEŃ z ludźmi z branży. Obsługa konferencji przez firmę MOVIDA na WYSOKIM POZIOMIE, pełna komunikacja z uczestnikami po stronie organizatora zapewniała PRZYJEMNĄ ATMOSFERĘ. KOLACJE BIZNESOWE dały możliwość NAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY i WYMIANY DOŚWIADCZEŃ, opinii o zdarzeniach, rozwiązaniach. Zawsze była możliwość podzielenia się opinią, PRZEDYSKUTOWANIA zaproponowanych ROZWIĄZAŃ. - Logistics Manager, Inalfa Roof Systems Polska Sp. z o.o., TOUR de MAGASINS, marzec 2017

Profesjonalne przygotowanie do prelekcji i wyjazdów; bardzo dobrze i INTENSYWNIE WYPEŁNIONA DOŚWIADCZENIEM i TEMATYCZNYMI INFORMACJAMI. REWELACJA. Starszy specjalista ds. Zaopatrzenia i Logistyki, Alucrom Kielce Sp. z o.o., TOUR de MAGASINS, marzec 2017

Wykłady na BARDZO WYSOKIM POZIOMIE MERYTORYCZNYM oraz bardzo dużo przykładów INNOWACJI oraz zagadnień prawnych.
Kolacje oceniam bardzo pozytywnie, pozwalają przełamać przysłowiowe lody, fajnie spędzić czas i nawiązać RELACJE BIZNESOWE.
 - Kierownik Optymalizacji Procesów SCM, Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o., TOUR de MAGASINS, marzec 2017

Bardzo wysoki POZIOM MERYTORYCZNY i bardzo dobra organizacja. UDANY i EFEKTYWNY CZAS. - Przewodniczący Rady Nadzorczej, Peklimar S.A., wrzesień 2015

Miła atmosfera w grupie LUDZI Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM. Możliwość wymiany zdań, uwag, doświadczeń. Dobrze zorganizowane logistycznie, dobra lokalizacja. Miłe panie prowadzące służące pomocą na każdym kroku. Fachowe spotkanie POSZERZAJĄCE HORYZONTY. POLECAM UDZIAŁ w tych spotkaniach. - Kierownik ds. Optymalizacji Procesów, Tesco Dystrybucja Sp. z o.o., wrzesień 2015

Bardzo pozytywna atmosfera, masterclass zorganizowane w sposób profesjonalny, indywidualne podejście do każdego uczestnika. BARDZO OWOCNE SPOTKANIE, możliwość wymiany doświadczeń. Ogólna ocena to 6 Z PLUSEM. - Kierownik Zmiany, Tesco Dystrybucja Sp. z o.o., wrzesień 2015

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-10-18
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-10-18
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-10-18