Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Kalendarium wydarzeń

POD NASZYM PATRONATEM: Konferencja "Nowoczesne systemy wsparciem Twojego biznesu"

POD NASZYM PATRONATEM: Konferencja "Nowoczesne systemy wsparciem Twojego biznesu"

Tajniki skutecznej optymalizacji procesów logistycznych i magazynowych, odkrywane krok po kroku przez naszych teoretyków i praktyków, to klucz do efektywnego zarządzania biznesem. Organizowana przez firmę Optidata konferencja logistyczna w dniach od 10 do 11 października w Krakowie to okazja do przekazania wiedzy na temat nowych funkcjonalności uzyskanych w systemach TMS i WMS.

Myślą przewodnią wydarzenia jest hasło: „Inwestycje w nowoczesne systemy – kierunki rozwoju, standardy rozwiązań, optymalne zastosowanie”. W trakcie wystąpień plenarnych będzie możliwość zapoznania się z metodami wdrażania systemów WMS i TMS, ich mobilnością oraz digitalizacją. Partnerzy spotkania: GS1 POLSKA, SICK, Zebra, Tech Data, Cisco, Microsoft – eksperci w dziedzinie nowoczesnych technologii – wzmocnią przekaz o najnowsze rozwiązania systemowe. W konferencji wezmą udział również obecni użytkownicy systemów, dlatego spotkanie to stanowi idealną okazję również do wymiany doświadczeń oraz debaty. W drugim dniu Uczestniczy wezmą udział w dedykowanych zajęciach warsztatowych, które dopełnią wiedzę uzyskaną w trakcie pierwszego dnia spotkania.

Konferencja jest całkowicie bezpłatna.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Na zgłoszenia czekamy do 3 października pod adresem: piotr.gorecki@optidata.pl.

Więcej informacji na stronie: http://www.optidata.pl

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-10-18
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-10-18
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-10-18