Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Kalendarium wydarzeń

POD NASZYM PATRONATEM: Konferencja "Nowoczesne systemy wsparciem Twojego biznesu"

POD NASZYM PATRONATEM: Konferencja "Nowoczesne systemy wsparciem Twojego biznesu"

Tajniki skutecznej optymalizacji procesów logistycznych i magazynowych, odkrywane krok po kroku przez naszych teoretyków i praktyków, to klucz do efektywnego zarządzania biznesem. Organizowana przez firmę Optidata konferencja logistyczna w dniach od 10 do 11 października w Krakowie to okazja do przekazania wiedzy na temat nowych funkcjonalności uzyskanych w systemach TMS i WMS.

Myślą przewodnią wydarzenia jest hasło: „Inwestycje w nowoczesne systemy – kierunki rozwoju, standardy rozwiązań, optymalne zastosowanie”. W trakcie wystąpień plenarnych będzie możliwość zapoznania się z metodami wdrażania systemów WMS i TMS, ich mobilnością oraz digitalizacją. Partnerzy spotkania: GS1 POLSKA, SICK, Zebra, Tech Data, Cisco, Microsoft – eksperci w dziedzinie nowoczesnych technologii – wzmocnią przekaz o najnowsze rozwiązania systemowe. W konferencji wezmą udział również obecni użytkownicy systemów, dlatego spotkanie to stanowi idealną okazję również do wymiany doświadczeń oraz debaty. W drugim dniu Uczestniczy wezmą udział w dedykowanych zajęciach warsztatowych, które dopełnią wiedzę uzyskaną w trakcie pierwszego dnia spotkania.

Konferencja jest całkowicie bezpłatna.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Na zgłoszenia czekamy do 3 października pod adresem: piotr.gorecki@optidata.pl.

Więcej informacji na stronie: http://www.optidata.pl

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-04-25
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-04-21
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Dodano: 2018-04-21