Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Kalendarium wydarzeń

POD NASZYM PATRONATEM: Innovation Day by Europa Systems

POD NASZYM PATRONATEM: Innovation Day by Europa Systems

5 sierpnia br. w Żabowie pod Szczecinem odbędzie się uroczyste otwarcie Centrum Badań i Rozwoju Europa Systems, którego finałem będzie Deck Party na pokładzie największego żaglowca świata podczas finału The Tall Ship Races. 

Już 5 sierpnia odbędzie się uroczyste i oficjalne otwarcie CBiR Europa Systems. Jest to miejsce – hala o wysokości 12 m i powierzchni 2100 mkw. oraz nowoczesne przestrzenie biurowe – w którym będą powstawać innowacyjne projekty stworzone przez polskich inżynierów. Dlatego otwarcie Centrum Badań i Rozwoju to wydarzenie pod nazwą „Innovation Day”, które chcemy na stałe wprowadzić do wydarzeń w branży intralogistycznej. Sukcesywnie w kolejnych edycjach będziemy przedstawiać ciekawe, nowe i innowacyjne rozwiązania opracowane w wyniku współpracy uczelni, instytucji technicznych oraz naszych inżynierów - zapowiada Michał Kaźmierczak, prezes zarządu Europa Systems.

Europa Systems, działająca od ponad dwudziestu lat, specjalizuje się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej i w kompleksowej realizacji projektów. 

 

UWAGA: KONKURS!

Dla czytelników dwumiesięcznika „Nowoczesnego Magazynu” i portalu NM.pl Europa Systems przekazała dwa dwuosobowe zaproszenia. Jak je zdobyć?
 
  1. Odpowiedzcie na pytanie: Jak nazywa się żaglowiec, na którym odbędzie się Deck Party Europa Systems? 
  2. Krótko uzasadnijcie, dlaczego to właśnie w wasze ręce powinna trafić wejściówka.
Prześlijcie odpowiedź i uzasadnienie na adres: magdalena.libiszewska@forum-media.pl do 19 lipca 2017 r. wraz z danymi kontaktowymi. Wiadomość zatytułujcie „Innovation Day by Europa Systems”. Wśród osób, które prześlą swoje zgłoszenie udzielając poprawnej odpowiedzi na pierwsze pytanie wybierzemy te z najciekawszymi uzasadnieniami. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową do 21 lipca 2017 r., a najciekawsze uzasadnienie opublikujemy na fanpage’u Nowoczesnego Magazynu (@nowoczesny.magazyn) na Facebooku.
 
Więcej informacji o wydarzeniu na: www.europasystems.pl/welcomeonboard
 
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ
Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2017-07-21
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2017-07-19
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2017-07-18