Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Kalendarium wydarzeń

POD NASZYM PATRONATEM: Innovation Day by Europa Systems

POD NASZYM PATRONATEM: Innovation Day by Europa Systems

5 sierpnia br. w Żabowie pod Szczecinem odbędzie się uroczyste otwarcie Centrum Badań i Rozwoju Europa Systems, którego finałem będzie Deck Party na pokładzie największego żaglowca świata podczas finału The Tall Ship Races. 

Już 5 sierpnia odbędzie się uroczyste i oficjalne otwarcie CBiR Europa Systems. Jest to miejsce – hala o wysokości 12 m i powierzchni 2100 mkw. oraz nowoczesne przestrzenie biurowe – w którym będą powstawać innowacyjne projekty stworzone przez polskich inżynierów. Dlatego otwarcie Centrum Badań i Rozwoju to wydarzenie pod nazwą „Innovation Day”, które chcemy na stałe wprowadzić do wydarzeń w branży intralogistycznej. Sukcesywnie w kolejnych edycjach będziemy przedstawiać ciekawe, nowe i innowacyjne rozwiązania opracowane w wyniku współpracy uczelni, instytucji technicznych oraz naszych inżynierów - zapowiada Michał Kaźmierczak, prezes zarządu Europa Systems.

Europa Systems, działająca od ponad dwudziestu lat, specjalizuje się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej i w kompleksowej realizacji projektów. 

Więcej informacji o wydarzeniu na: www.europasystems.pl/welcomeonboard

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-04-25
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-04-21
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Dodano: 2018-04-21