Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Kalendarium wydarzeń

POD NASZYM PATRONATEM: Automotive Production Support

POD NASZYM PATRONATEM: Automotive Production Support

24 maja br. we Wrocławiu odbędzie się spotkanie branżowe Automotive Production Support połączone z ekspozycją narzędzi, rozwiązań i usług, konsultacjami merytorycznymi oraz symultanicznymi wykładami niezależnych ekspertów.

Przedstawiciele firm produkcyjnych często przyznają, że brakuje im wiedzy dotyczącej nowych czy wybranych technologii. Chcąc wdrażać nowoczesne rozwiązania, potrzebują natomiast wsparcia specjalistów.  Do udziału w Automotive Production Support zaproszone zostaną osoby zarządzające firmami produkcyjnymi sektora motoryzacyjnego  oraz obszarami związanymi z samą produkcją.
 
Partnerami i współorganizatorami wydarzenia są dostawcy rozwiązań wspierających procesy produkcyjne. To oni zapewnią gościom indywidualne podejście, konsultacje i pełną paletę rozwiązań. Wśród nich znajdą się obszary: automatyzacja produkcji, wsparcie utrzymania ruchu, metrologia przemysłowa, logistyka produkcji, software i hardware, narzędzia, maszyny i elementy maszyn, prototypowanie i badania czy porady dotacyjne i prawne. 
 
Stworzona w ten sposób platforma branżowa, za zadanie będzie miała zaspokojenie dwóch potrzeb uczestników:
  • realizacji konkretnego celu np. rozbudowy, zmiany czy optymalizacji obszaru produkcji,
  • możliwość skonsultowania problemu.
 
Automotive  to jeden z ważniejszych filarów polskiej gospodarki, który musi się rozwijać aby być konkurencyjny na rynku globalnym.
 
Więcej informacji: www.production-support.pl 
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: podkarpackie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-12-13