Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


GALERIA

Fotorelacja warsztatów LogDays 2017

Fotorelacja warsztatów LogDays 2017

W dniach 24-25 maja zdobywaliśmy wiedzę oraz poznawaliśmy nowinki technologiczne od ekspertów logistyki w Hotel Remes Sport & Spa. Dziś wspominamy te dwa intensywne dni oraz doborowe towarzystwo, z jakim mieliśmy przyjemność spędzić czas. W galerii zdjęcia z warsztatów oraz z części mniej oficjalnej. Pewne jest jedno... Spędziliśmy ze sobą wspaniały czas, za co wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy!

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-12-19
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-12-19
Lokalizacja: lubuskie
Dodano: 2018-12-18