Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


GALERIA

Profesjonalne Warsztaty Zarządzania Magazynem w Centrum Dystrybucyjnym Grupy Topex

Profesjonalne Warsztaty Zarządzania Magazynem w Centrum Dystrybucyjnym Grupy Topex

25 lutego br. w Warszawie ponad 40 logistyków spotkało się nowoczesnym Centrum Dystrybucyjnym Grupy Topex.

Warsztaty poprowadzili Tomasz Walczak, wieloletni kierownik magazynów, który aktualnie kieruje magazynem w Auchan Direct, oraz Dariusz Robak, dyrektor ds. rozwoju w Grupie Topex, który jest konsultantem procesów logistycznych. Po części teoretycznej, uczestnicy „na żywym organizmie”, mieli okazję przyjrzeć się, w jaki sposób zostało zorganizowane składowanie i procesy magazynowe.Warsztaty współorganizowały redakcje czasopism „Nowoczesny Magazyn” oraz „Logistyka a Jakość”.  

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: pomorskie
Dodano: 2018-12-03
Lokalizacja: podlaskie
Dodano: 2018-12-03
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-12-03