Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


EKSPERT ODPOWIADA

Piotr Ustapiuk, prezes zarządu BITO Polska

Piotr Ustapiuk, prezes zarządu BITO Polska

W związku z megatrendem, jakim jest w ostatnim czasie zagęszczenie powierzchni składowania, to o ten rodzaj regałów klienci pytają najczęściej. Powierzchnie komercyjne są drogie i w niektórych aglomeracjach należą do rzadkości. W takim przypadku tylko dzięki wykorzystaniu magazynu wysokiego składowania możliwe jest osiągnięcie dużej pojemności magazynowej na małej powierzchni. Dla przedsiębiorstw, które w celu realizacji coraz większej ilości zamówień potrzebują nowej i większej powierzchni, utworzenie wielopoziomowego systemu magazynowania może być dobrym rozwiązaniem. Systemy regałów wielopoziomowych, które BITO ma w ofercie, mogą być idealnym rozwiązaniem. Stworzenie kilku stref komisjonowania ułożonych jedna nad drugą nie stanowi w tym przypadku problemu. 


Montaż wielopoziomowego systemu umożliwia wydajne wykorzystanie pomieszczenia, ponieważ pośrednio prowadzi do zwielokrotnienia powierzchni budynku. Towary szybko rotujące oraz strefę komisjonowania można np. umieścić na niższym poziomie, a wyższy poziom udostępnić do składowania i komisjonowania artykułów o niskiej częstotliwości przeładunku. Ponadto możliwość równoczesnej pracy na wielu poziomach pozwala zrealizować znacznie więcej zleceń w tym samym czasie. 

 

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: pomorskie
Dodano: 2018-12-03
Lokalizacja: podlaskie
Dodano: 2018-12-03
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-12-03