Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Artykuł Wózki widłowe

2016-08-25

Wszystko z jednej ręki

Wszystko z jednej ręki

Firma Benning Power Electronics Sp. z o.o. to producent urządzeń zasilających do wózków widłowych. W ofercie posiada pełny zakres baterii, zaczynając od kwasowych przez żelowe, a na oferowanych od kilku lat litowo-jonowych kończąc.

Mariusz Szewczyk
Dyrektor sprzedaży Europa Środkowa i Wschodnia

Jesteśmy jedynym dostawcą na rynku polskim, który jest w stanie zaoferować zarówno baterie w różnych technologiach, stoły bateryjne, prostowniki transformatorowe i HF, układy wymiany baterii od wózków ręcznych przez nakładki, a na systemach wielopoziomowych automatycznych kończąc. Tylko my możemy przygotować pełną analizę wykorzystania floty, a następnie na tej podstawie dobrać właściwy rodzaj i ilość baterii, zaproponować miejsce do ładowania i jego układ oraz wyposażenie akumulatorowni, a także pełne utrzymanie i obsługę wraz z wymianami baterii w wózkach.

Na dzień dzisiejszy wszyscy producenci wózków poszukują nowoczesnych alternatywnych źródeł zasilania. Obrane przez nich drogi różnią się między sobą znacznie jednakże wspólnym mianownikiem jest to, że wszelkie nowości są wprowadzane po uprzedniej, nierzadko drastycznej przebudowie wózka. Niezależnie od tego czy propozycja obejmuje zasilanie gazem ziemnym, ogniwa paliwowe czy też inne rozwiązanie każde z nich wymaga przebudowy istniejącej infrastruktury pod kątem nowego rodzaju wykorzystywanego paliwa. Alternatywą dla tych rozwiązań jest zastosowanie baterii litowo-jonowej Lionic® która nie wymaga wymiany wózka, nie wymaga przebudowy infrastruktury a co najważniejsze pozwala w każdej chwili powrócić do poprzedniego stanu gdyż nie wymaga ingerencji w sam wózek. Stosowanie baterii litowo-jonowych ma wiele zalet jak np. bardzo szybkie ładowanie w ciągu maksymalnie 2 godzin, całkowity brak obsługi, brak jakichkolwiek emisji gazów czyli nie ma konieczności budowania akumulatorowni, a także brak konieczności wymiany baterii w czasie pracy. Aby dopełnić obraz tego nowoczesnego rozwiązania firma Benning oferuje baterie Lionic również w systemie wynajmu długoterminowego co dodatkowo poprawia efektywność tego rozwiązania i pozwala rozłożyć koszty inwestycji nawet na 5 lat. Elastyczne podejście do warunków wynajmu oraz szeroka gama baterii 24V i 48V pozwala na dostosowanie oferty dla niemal każdego zastosowania poczynając od magazynu i produkcji, a na chłodniach i mroźniach kończąc.

Zdajemy sobie jednak sprawę, iż nie każdy potrzebuje baterii litowo-jonowych i dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również klasyczne baterie kwasowe i żelowe. Baterie te stosowane z powodzeniem od wielu lat w wózkach widłowych, myjkach i innych pojazdach elektrycznych ciągle stanowią większość dostaw na tych rynkach. Aby jednak bardziej efektywnie wykorzystywać te baterie, polecamy wykorzystanie kontrolerów baterii Batcom, które na bieżąco kontrolują wszystkie parametry pracy podczas ładowania i rozładowania, takie jak: temperatura, napięcie, prąd, poziom elektrolitu, czy pozostała pojemność. Wykorzystując te informacje możemy zapewnić właściwą wymianę baterii budując systemy monitoringu i nadzoru akumulatorowni czy stanowisk ładowania. Wykorzystanie takich systemów ogranicza nawet o 30% koszty eksploatacji baterii kwasowych i żelowych.

Jeśli więc poszukujesz baterii, prostowników, akumulatorowni, serwisu czy zasilania gwarantowanego dla serwerowni to BENNING jest właściwym wyborem. Specjalizujemy się w zasilaniu od ponad 80 lat i jesteśmy obecnie najstarszym producentem europejskim w tej dziedzinie, który dzięki swojemu doświadczeniu może zaoferować najbardziej zaawansowane produkty.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej www.benning.pl lub kontaktując sie z nami bezpośrednio.

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-10-18
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-10-18
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-10-18