Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Artykuł Edukacja

2017-05-12

Efektywny, prosty i niezawodny system sterowania oświetleniem LED w magazynach

Efektywny, prosty i niezawodny system sterowania oświetleniem LED w magazynach


Marnowanie energii elektrycznej na oświetlenie miejsc, gdzie nikogo nie ma, jest ciągle nagminnym zjawiskiem. Klienci niekiedy dopiero po wizytach naszych konsultantów uświadamiają sobie skalę marnotrawstwa energii elektrycznej i ponoszonych niepotrzebnie kosztów. Dla zobrazowania skali potencjalnych możliwości podajemy przykład magazynu, w którym do oświetlenia alejek zastosowano 500 opraw świetlówkowych: przy pracy ciągłej modernizacja oświetlenia i zastosowanie systemu PROMETHEUS z czujkami ruchu może przynieść nawet 165 000 zł oszczędności rocznie, a czas zwrotu z inwestycji jest krótszy niż dwa lata.

Naszą misją jest nie tylko przygotowanie oferty na oświetlenie czy zamianę oświetlenia na bardziej wydajne, ale i dopasowanie systemu sterowania do potrzeb klienta i jego możliwości finansowych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.theusled.com.

Czytaj więcej:
<< < 1 2 3
 

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: wielkopolskie
Dodano: 2018-06-19
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-06-19