Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ Transport

2017-11-30

Scania XT na Lubelszczyźnie

Scania XT na Lubelszczyźnie

Pierwsza Scania XT wydana w Polsce, to wywrotka tylnozsypowa 8x4 z zabudową KH Kipper. Pojazd będzie wykorzystywany w kopalni piasku Ryszarda Kamińskiego, klienta dilera Scania w Lublinie.

Pojazdy Scania XT tworzą nową jakość rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających klientów z branży budowlanej i leśnej.

Kopalnia piasku Ryszarda Kamińskiego i specjalizuje się w eksploatacji piasku bezpośrednio ze złoża. We flocie firmy znajdują się cztery pojazdy Scania w konfiguracji 8x4 oraz jeden 8x6. Nowa Scania XT została wyposażona w wygodną i funkcjonalną kabinę G oraz silnik 450 KM. Przedsiębiorstwo korzysta z długoterminowych kontraktów serwisowych.

Dostarczam produkt, który ma duże znaczenie w branży budowlanej, będąc ważnym elementem  powstającej inwestycji. Dlatego utrzymanie ruchu i wykonanie każdej dostawy o czasie jest dla mnie i dla moich klientów bardzo istotne. Wybrałem pojazd Scania XT, ponieważ zależy mi na rozwiązaniach, które gwarantują niezawodność i terminowość dostaw, a przy tym są ekonomiczne - komentuje Ryszard Kamiński, właściciel kopalni piasku.

Scania XT to pojazd ciężarowy, któremu można zaufać nawet w najbardziej wymagającym środowisku pracy. Jest perfekcyjne przystosowany do najtrudniejszych wyzwań i wymagań klientów, którzy oczekują rozwiązań, na których zawsze mogą polegać - komentuje Paweł Stefaniszyn, kierownik sprzedaży Scania Lublin. 

Scania dla branży budowlanej

Pojazdy Scania XT miały swoją światową premierę na początku września tego roku. Są dostępne ze wszystkimi typami kabin P, G, R i S, niezależnie od rodzaju silnika i mogą być napędzane każdą z jednostek dostępnych dla pojazdów nowej generacji, w tym najnowszymi 9-litrowymi oraz 16-litrowymi silnikami V8. Trzon oferty stanowią 13-litrowe silniki wprowadzone w 2016 r., które występują w 3 wariantach mocy i wyróżniają się bardzo niskim zużyciem paliwa. Najbardziej charakterystycznym elementem wyposażenia Scania XT jest wytrzymały zderzak, wysunięty przed kabinę o 150 mm.

(Źródło: Scania Polska)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-10-12
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-10-10
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-10-06