Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ Transport

2017-11-13

Pojazdy Scania nowej generacji z kabiną G u pierwszych klientów w Polsce

Pojazdy Scania nowej generacji z kabiną G u pierwszych klientów  w Polsce

Zaledwie klika miesięcy po światowej premierze pierwsze pojazdy Scania nowej generacji z kabiną G trafiły do polskich nabywców. Kabina G zapewnia kierowcy doskonałą widoczność i wysoki komfort jazdy. 

Jednym z pierwszych nabywców pojazdów Scania nowej generacji z kabiną G w Polsce jest firma J.P. Transport Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. Firma działa na rynku od 1996 roku, świadcząc kompleksowe usługi transportowe w zakresie obrotu towarów w Europie Zachodniej. Scania G360 nowej generacji będzie wykorzystywana do przewozu ładunków lekkich i objętościowych. 

Zdecydowaliśmy się na pojazdy Scania nowej generacji z kabiną G ponieważ, dzięki nim zyskujemy dostęp do znakomitych rozwiązań do realizacji transportów drogowych. Dodatkowo, pojazdy są dla nas atrakcyjne ze względów ekologicznych oraz ekonomicznych, zapewniając niskie zużycie paliwa i innych materiałów eksploatacyjnych. Z nową kabiną G możemy maksymalizować zyski i minimalizować koszty, dbając przy tym o komfort kierowcy i jego bezpieczeństwo, przy wykorzystaniu systemów Scania. Wypoczęty kierowca realizuje swoje zadania dokładniej i precyzyjniej, co ma wpływ na podwyższenie jakości świadczonych przez nas usług. Nasze pojazdy i kierowcy są wizytówką firmy. Bezawaryjność, która wyróżnia pojazdy Scania pozwala nam na skupienie się na potrzebach naszych klientów - komentuje Jerzy Pietrzak, właściciel firmy J.P. Transport Sp. z o.o. Spółka Komandytowa.

Kabina G w pojazdach Scania nowej generacji została znacznie udoskonalona: ma większą powierzchnię przeszkloną, niżej biegnące krawędzie okien i więcej schowków. Duża powierzchnia szyb gwarantuje doskonałą widoczność. Pojazdy są ergonomiczne i zostały wykonane z materiałów o wysokiej jakości. Dlatego cieszy nas bardzo, że decydują się na nią pierwsi klienci w Polsce - komentuje Maciej Brzuchalski, przedstawiciel handlowy Scania Szczecin. 

Dwa ciągniki siodłowe Scania nowej generacji G450 znalazły się także we flocie firmy LSP Group Sp. z o.o. Firma zajmuje się transportem dla największych międzynarodowych firm logistycznych.

U naszych partnerów flotowych stale poszukujemy nowych rozwiązań, które z jednej strony pomogą nam realizować strategię firmy, a z drugiej zwiększą komfort pracy kierowcy i w efekcie przełożą się na poziom obsługi klienta. Spółka LSP Group w swojej strategii operacyjnej bierze pod uwagę trzy ważne czynniki:kierowcę, pojazd i serwis. Rozwiązania kabiny G450 mają bezpośrednie przełożenie na wszystkie z nich. Dzięki G450 widzimy poprawę ekonomiki pojazdu, która w połączeniu z telematyką FMS oraz zaangażowaniem kierowców przynosi wymierne korzyści ekonomiczne. Należy również zwrócić uwagę na rynek kierowców, dla których warunki pracy są niezmiernie ważne, ponieważ to w kabinie spędzają najwięcej czasu. Jesteśmy dumni z faktu, że od początku działalności firmy stale podnosimy wydajność oraz jakość świadczonych przez nas usług. Jest to możliwe dzięki takim partnerom jak Scania oraz rozwiązaniom, jak kabina G450 - komentuje Robert Maciąg, prezes Zarządu LSP Group Sp. z o.o.

Kabina G dla pojazdów Scania nowej generacji miała swoją premierę w czerwcu tego roku. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli firm transportowych, którzy poszukują kabiny o doskonałej widoczności, zamontowanej na ramie niżej i zapewniającej wygodniejszy dostęp do wnętrza. Pojazdy Scania przyczyniają się do zwiększania wydajności i obniżania całkowitego kosztu użytkowania w europejskim ruchu długodystansowym.

(Źródło: Scania Polska)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: podkarpackie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-12-13