Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ Transport

2017-07-10

Wolters Kluwer Transport Services przejęta

Wolters Kluwer Transport Services przejęta

Firma Wolters Kluwer Transport Services, dostawca oprogramowania w zakresie logistyki i transportu, m.in. Transwide, Teleroute, Bursa, TAS-TMS, została przejęta przez Castik Capital w celu stworzenia większej globalnej grupy zapewniającej usługi i rozwiązania w zakresie oprogramowania dla logistyki i transportu. 

Transport Services zapewnia swoim klientom oprogramowanie do zarządzania transportem na żądanie, wspierając firmy zajmujące się profesjonalnie transportem i logistyką, objęte markami: Transwide, TAS-TMS, Teleroute, Bursa i 123 Cargo. Dzięki szerokiej gamie oferowanych usług  firma ta jest jednym z niewielu dostawców, którzy mogą wyjść naprzeciw potrzebom przewoźników, spedytorów, dostawców rozwiązań logistycznych i dostawców towarów. 

Społeczność tej firmy obejmuje ponad 100 000 użytkowników, którzy każdego dnia łączą się ze sobą elektroniczne, dzięki czemu mogą pomyślnie zarządzać najważniejszymi procesami w zakresie transportu. Te wszystkie rozwiązania umożliwiają klientom firmy i ich partnerom współpracę drogą elektroniczną. Rozwiązania można dodatkowo powiązać w celu zapewnienia jeszcze większej liczby korzyści dla klientów firmy Transport Services, a następnie także ich klientów.
 
Na początku maja grupa Castik Capital zakończyła proces przejęcia firmy inet logistics, szybko rozwijającego się dostawcy SaaS (Software-as-a-Service) systemów do zarządzania transportem (TMS) dla złożonych sieci transport globalnego, a jednocześnie długoletniego uczestnika magicznego kwadratu Gartnera (Gartner Magic Quadrant). Transwide, Teleroute, 123cargo/Bursa oraz inet logistics stworzą razem większą globalną grupę zapewniającą oprogramowanie w zakresie logistyki, o unikalnym szerokim zakresie funkcjonalności I niepowtarzalnej sieci obejmującej blisko 60.000 połączonych firm transportowych. Obie firmy będą nadal działały w ramach swoich odrębnych marek, zapewniając ciągłość oferty produktów, przy jednoczesnym dążeniu do utworzenia połączonej oferty w celu zwiększenia wartości zapewnianej ich odpowiednim klientom.
 
 
Przedsiębiorstwa Transport Services i inet logistics to duże firmy, doświadczające aktualnie intensywnego rozwoju — a ich połączenie pozwoli im na uplasowanie się na jeszcze lepszej pozycji w celu czerpania korzyści z globalnych możliwości , podnosząc poziom obsługi dla ich stałych klientów — mówi Michael Phillips, partner grupy Castik Capital.
 
Intensywny rozwój na rynku oprogramowania logistycznego jest nadal widoczny, wraz z olbrzymimi korzyściami dla klientów, co stanowi idealny moment do dalszej cyfryzacji działań logistycznych. Celem Castik jest inwestycja w długotrwały rozwój organiczny dwóch firm, przy jednoczesnym szukaniu możliwości zwiększenia wartości dodatkowych celów na tym polu.

- Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością współpracy z naszymi dwoma nowymi partnerami, Castik Capital i inet logistics, ponieważ oznacza to wspólne inwestowanie w rozwój firmy, przy jednoczesnym zapewnieniu naszym klientom jeszcze bardziej zaawansowanego rozwiązania o jeszcze bardziej globalnym zakresie. Planujemy stworzyć jedną z wiodących, globalnych grup oprogramowania logistycznego i zapewniać naszym klientom najlepsze rozwiązania, a ta współpraca jest początkiem na drodze do tego celu — mówi Fabrice Maquignon, prezes zarządu (CEO) firmy Transport Services.
 
(Źróło: Wolters Kluwer)
 
 
facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-07-15
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-07-15
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-07-15