Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ Systemy składowania

2018-03-06

Oceń jakość palet małych z nowym narzędziem

Oceń jakość palet małych z nowym narzędziem

Powstała Karta Oceny Palet Małych - narzędzie służące ocenie jakości palet w rozmiarze 800x600mm i 400x600mm.

Zakończyły się prace nad Kartą Oceny Palet Małych, które dotyczą palet w rozmiarze 800x600mm i 400x600mm. Jej celem jest dostarczenie informacji o dostępnych na rynku paletach wysokiej jakości i z systemem zapewnienia jakości - co z kolei przekłada się na bezpieczeństwo ich użytkowania.

Karta Oceny Palet Małych powstała na wzór funkcjonującej od lat Karty Oceny Palet, która również została wprowadzona przez ECR Polska. Składa się ona z zestawu dwóch plansz: przedstawiających cechy charakterystyczne (zielona) oraz wady niedopuszczalne (czerwona). Wydrukowana w postaci plakatów lub broszur, powinna służyć wszędzie tam, gdzie są wymieniane, sprawdzane i oceniane palety - w szczególności w miejscach dokonywania operacji transportowych i magazynowych. Znacznie ułatwia ona ocenę legalności i jakości palet w obiegu.

Mamy nadzieję, że Karta Oceny Palet Małych przyjmie się na rynku podobnie jak Karta Oceny Palet i wydatnie wpłynie na podniesienie jakości i bezpieczeństwa palet w obiegu otwartym - tłumaczy Mateusz Boruta, dyrektor zarządzający ECR Polska.

Więcej o Kartach Oceny Palet i możliwościach ich zamawiania: ecr.pl/projekty/palety/karty-oceny-palet-malych/.

(Źródło: ECR Polska)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-12-19
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-12-19
Lokalizacja: lubuskie
Dodano: 2018-12-18