Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

AKTUALNOŚĆ Systemy składowania

2017-11-17

To już 60 lat regałów Jungheinrich na rynku

To już 60 lat regałów Jungheinrich na rynku

Firma świętuje jubileusz pod hasłem "Regały Jungheinrich: konstrukcja Twojego magazynu oparta na wiedzy i stali."

Regały w magazynach to coś więcej niż miejsce do składowania towarów. To klucz do optymalnej obsługi i wysokiej efektywności przepływu materiałów. Dlatego Jungheinrich otwierając swoją kampanię z okazji 60 lecia produkcji i sprzedaży systemów regałowych podkreśla, że regały to konstrukcja magazynu oparta nie tylko na stali, ale również na wiedzy. 

To właśnie lata doświadczeń i zdobyta wiedza pozwala firmie rozwijać produkty, które są odpowiedzią na dzisiejsze wymagania rynku. Stale zmieniające się otoczenie sprawia, że dziś system regałowy musi charakteryzować się dużą elastycznością. Dostarczane rozwiązania powinny maksymalnie optymalizować przestrzeń magazynową i zwiększać wydajność przeładunkową. Przede wszystkim jednak muszą gwarantować bezpieczeństwo pracy. 

- Nasze regały to rozwiązania, które łączą w sobie 60 lat doświadczenia firmy oraz pasję i ducha innowacyjności obecnego wśród inżynierów Jungheinrich odpowiedzialnych za rozwój produktów. Od zawsze priorytetem dla nas są wymagania oraz oczekiwania klientów. Towarzyszymy im już na etapie planowania i projektowania, poprzez wdrożenie. Wsparcie po realizacji to również jeden z naszych priorytetów, od którego zależy bezpieczeństwo systemu. Dzięki temu powstają unikalne rozwiązania, będące odpowiedzią na nawet najbardziej niestandardowe oczekiwania. Dzięki nowoczesnemu podejściu do zarządzania łańcuchem dostaw i oparciu produkcji o 5 wiodących fabryk w Europie jesteśmy w stanie zagwarantować wieloletnią dostępność do części zamiennych oraz konkurencyjne terminy realizacji, niezależne od wielkości projektu - wyjaśnia Marcin Nowacki, dyrektor działu systemów magazynowych.

Przez ostatnich 60 lat firma Jungheinrich nieustannie poszerza ofertę systemów regałowych. W portfolio firmy znajdują się m.in. regały rzędowe, wysokiego składowania, konstrukcje podestowe i antresole, regały półkowe, wyjezdne/przejezdne, przesuwne, windowe, przepływowe, regały wspornikowe do dłużyc, magazyny samonośne. W połączeniu z szeroką ofertą wózków widłowych, układnic, oprogramowaniem do zarządzania flotą wózków i magazynem klienci otrzymują kompleksowe wyposażenie magazynu „z jednej ręki”. 

(Źródło: Jungheinrich)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ
Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-02-19
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-02-19
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2018-02-18