Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ Operatorzy logistyczni

2018-05-29

Automaty SwipBox w Biedronkach

Automaty SwipBox w Biedronkach

W połowie maja w wybranych sklepach Biedronka stanęły automaty SwipBox, w których można odbierać przesyłki. Pierwszą firmą kurierską, która korzysta z nowoczesnych automatów, jest DHL Parcel.

Swipbox i DHL współpracują ze sobą już od trzech lat, od kiedy automaty duńskiego dostawcy pojawiły się w Polsce. Wówczas w fazie pilotażowej projektu, uruchomionych zostało 60 urządzeń na terenie Warszawy, Wrocławia, Krakowa i Poznania, głównie w mniejszych sieciach spożywczych. Od teraz SwipBox pojawi się także w Biedronce. Pierwsze urządzenia są już w Katowicach, a do końca roku ma być ich 300 w różnych miastach. 

Automaty SwipBox od paczkomatów InPostu różni to, że są instalowane wewnątrz budynków. Dzięki temu dostarczane do nich przesyłki są chronione przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, co ma znaczenie przy zamawianiu np. sprzętu elektronicznego i kosmetyków. Takie miejsca są też zazwyczaj monitorowane, dzięki czemu przesyłka jest dodatkowo chroniona.  

Klienci DHL Parcel mogą skorzystać z automatów w ramach „Przekieruj paczkę” lub przy wyborze punktu dostawy w e-sklepie. Odbiór paczki jest szybki i prosty, wystarczy wpisać kod PIN z SMS od DHL oraz numer telefonu, a na odbiór przesyłki mamy aż 7 dni kalendarzowych od daty doręczenia jej do automatu.

Zapewnienie w jednym miejscu, takim jak Biedronka, możliwości odbioru przesyłek, wypłaty pieniędzy i dokonania zakupów, znacząco wpływa na wygodę klientów.

(Źródło: DHL Parcel Polska)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-10-12
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-10-10
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-10-06