Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ Operatorzy logistyczni

2017-11-13

SEGRO ponownie z CIJ Award w kategorii Best Warehouse Lease of the Year

SEGRO ponownie z CIJ Award w kategorii Best Warehouse Lease of the Year

Firma SEGRO otrzymała prestiżową nagrodę CIJ Award 2017, w kategorii Best Warehouse Lease of the Year, za centrum dystrybucyjne Arvato Polska na terenie SEGRO Logistics Park Stryków. 

To kolejne wyróżnienie dla dewelopera w tej samej kategorii CIJ Awards, po zeszłorocznym sukcesie centrum dystrybucyjnego Tesco w SEGRO Logistic Park Poznań, Komorniki. 

Przeznaczeniem centrum dystrybucyjnego Arvato Polska o powierzchni 30,400 mkw., zlokalizowanego w SEGRO Logistics Park Stryków, jest znaczące skrócenie czasu na realizację zamówień w obszarze e-commerce dla marek należących do spółki LPP S.A. Budynek ma zabezpieczoną możliwość ekspansji do łącznie 60,000 mkw.

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, iż kolejny flagowy projekt SEGRO został doceniony przez niezależnych specjalistów z branży. Jest to dowód uznania dla pracy całego naszego zespołu. Projekt deweloperski dla Arvato Polska był dla nas jednym z najważniejszych w tym roku, a zrealizowaliśmy go w naprawdę dynamicznym tempie i przy zachowaniu najwyższych standardów - mówi Magdalena Szulc, dyrektor SEGRO na Europę Centralną.  

Nowe centrum dystrybucyjne Arvato zostało wyposażone w 21 doków, w tym 4 kombi-doki oraz dwa doki na poziomie „0”. Wprowadzono w nim szereg rozwiązań ekologicznych. Nad pięcioma dokami zainstalowano kurtyny powietrzne, aby zminimalizować utratę ciepła, a co za tym idzie sprawić, aby budynek był bardziej energooszczędny. Wysoki poziom efektywności energetycznej jest również utrzymywany dzięki nowoczesnemu oświetleniu LED zainstalowanemu wewnątrz oraz na zewnątrz budynku, co pozwala zmniejszyć konsumpcję energii elektrycznej o ponad 30%. Dodatkowe naświetla dachowe umieszczone w strefach dedykowanych kompletacji oraz częściowo przeszklone bramy pozwoliły na istotnie zwiększenie dostępu do światła dziennego, co pozytywnie wpływa na komfort pracy zatrudnionych osób.

W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa i płynności komunikacyjnej pracowników oraz stałych dostawców, na wjeździe zainstalowano nowoczesny system kontroli dostępu automatycznie rozpoznający tablice rejestracyjne. Optymalizuje on czas dostaw będący czynnikiem niezwykle istotnym dla firm z branży logistycznej. 

Z magazynu realizowane będą wysyłki kilkunastu milionów sztuk produktów rocznie, zarówno do klientów z Polski, jak również z krajów bałtyckich, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech, Słowacji, Rumunii oraz Węgier, W nowym centrum dystrybucyjnym w ciągu najbliższego roku stworzonych zostanie 500 nowych miejsc pracy. 

SEGRO Logistics Park Stryków oferuje klientom nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Jest to flagowy park dewelopera w Europie Środkowo-Wschodniej, położony w bliskiej odległości od skrzyżowania autostrady A1 (Północ-Południe) z autostradą A2 (Wschód i Zachód). Park liczy obecnie ponad 230 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej, a jego docelowy potencjał to prawie 400 000 mkw.

CIJ Awards to prestiżowy konkurs branży nieruchomości, zarówno biurowych, handlowych, magazynowych jak i mieszkaniowych, a przyznawane nagrody są niezwykle cenione na rynku polskim i europejskim. Tegoroczna, 16 już Gala rozdania nagród CIJ Awards 2017 odbyła się 9 listopada w hotelu Airport Okęcie w Warszawie. 

(Źródło: SEGRO)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-12-19
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-12-19
Lokalizacja: lubuskie
Dodano: 2018-12-18