Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ Edukacja

2018-12-03

Pierwszy raport roczny GS1 Polska

Pierwszy raport roczny GS1 Polska

GS1 Polska wydała pierwszy raport roczny. Można się z niego dowiedzieć m.in. o najważniejszych działaniach realizowanych przez GS1 Polska w minionym roku oraz przedsiębiorstwach wchodzących w skład rady zarządzającej organizacją.

Raport roczny stanowi podsumowanie działań GS1 Polska i powstał w wyniku dialogu z pracownikami, kluczowymi partnerami oraz Radą GS1 Polska.

Jako Rada chcemy budować organizację skoncentrowaną na realnych potrzebach firm członkowskich. GS1 Polska ma przede wszystkim za zadanie dostarczać rozwiązania praktycznych problemów, które napotykają przedsiębiorstwa - podkreśla Marcin Dopierała, Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, przewodniczący rady GS1 Polska.

O efektach współpracy z GS1 Polska opowiadają na łamach dokumentu przedstawiciele firm, które korzystają z usług organizacji.

Dokument zawiera  także kluczowe, innowacyjne wdrożenia standardów GS1, w tym technologii RFID w Orlenie, komunikatów GS1 XML w Grupie Raben czy etykiety logistycznej w sieci Rossmann.

Z raportu można dowiedzieć się również, jaki procent firm w Polsce zdecydowało się na wdrożenie elektronicznej wymiany dokumentów (EDI), a także jakie działania podejmuje GS1 Polska na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Organizacja GS1 została powołana do tego, by działać na rzecz przedsiębiorstw. Do tej pory realizowaliśmy nasz cel głównie w obszarze handlu, dystrybucji i logistyki. Od kilku lat jesteśmy jednak świadkami cyfrowej rewolucji i coraz głębszego przenikania się światów rzeczywistego i wirtualnego. Stawia to przed wszystkimi nowe wyzwania, które pragniemy podjąć korzystając z globalnych doświadczeń naszej organizacji, by wspierać firmy w wielokanałowej transformacji - komentuje Elżbieta Hałas, członkini zarządu GS1 Polska.

Raport dostępny jest tu: https://www.gs1pl.org/archiwum/694-raport-roczny-gs1-polska.

(Źródło: GS1 Polska)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: pomorskie
Dodano: 2018-12-03
Lokalizacja: podlaskie
Dodano: 2018-12-03
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-12-03