Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ Edukacja

2018-06-27

POD NASZYM PATRONATEM: I Magazynowy Turniej Piłki Nożnej

POD NASZYM PATRONATEM: I Magazynowy Turniej Piłki Nożnej

23 czerwca br. pod naszym patronatem w Łękińsku k. Bełchatowa rozegrany został  I Magazynowy Turniej Piłki Nożnej, w którym udział wzięły drużyny z Kaufland, Jysk i IKEA. 

Redakcja dwumiesięcznika „Nowoczesny Magazyn” i portalu NM.pl  jest z niego szczególnie dumna. To dzięki zorganizowanym przez nas Profesjonalnym Warsztatom Magazynowym we wrześniu ubiegłego roku ekipy z IKEA, Jysk i Kaufland poznały się i polubiły na tyle, żeby samodzielnie zorganizować turniej. 


Kto sięgnął po puchary? Złoto dla Jysk, srebro dla drużyny Kaufland Wola II a brąz dla Kaufland Wola I. Tuz za podium – ponownie reprezentacja Kaufland – tym razem z centrum dystrybucyjnego z Bydgoszczy. Tuż za nią drużyna Jysk II, a pierwsze miejsce od końca zajmuje jedenastka z IKEA.


Takie mecze warto oglądać! Podobno kadrę narodową w piłce nożnej czekają spore zmiany, więc warto przyglądać się, jak potoczą się losy zwycięzców tego turnieju.

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2018-11-17
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-11-16
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-11-14