Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ Edukacja

2018-05-25

Znamy Zwycięzców 13 Edycji Prologis Najlepszym

Znamy Zwycięzców 13 Edycji Prologis Najlepszym

Prologis wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki, już po raz trzynasty ogłosił zwycięzców konkursu „Prologis Najlepszym”. Ideą inicjatywy jest promowanie ambitnych i pracowitych młodych ludzi oraz otwieranie przed nimi drzwi do kariery. 

Tegoroczne nagrody zostały wręczone 23 maja podczas uroczystej gali Polskiego Kongresu Logistycznego w Poznaniu.


Jury złożone z przedstawicieli Wyższej Szkoły Logistyki, samorządu studenckiego oraz przedstawicieli Prologis wyłoniło najzdolniejszych absolwentów poznańskiej uczelni roku akademickiego 2017/2018 w trzech kategoriach:

  • Najlepsza Praca Magisterska, w której zwyciężył Szymon Setlak za pracę „Rozwój rynku usług logistycznych w Polsce i na tle wybranych państw Unii Europejskiej” napisana pod kierownictwem prof. zw. dr hab. inż. Józefa Frąsia,
  • Najlepsza Praca Dyplomowa, w której nagrodę otrzymał Aleksander Kupryjaniuk za pracę pod tytułem: „Analiza wdrożenia technologii RFID w wybranym przedsiębiorstwie”,  napisaną pod kierownictwem dr inż. Romana Domańskiego,
  • Najlepszy Absolwent - tytuł przyznano Bartłomiejowi Sydorowi za wybitne osiągnięcia w nauce oraz zaangażowanie w życie akademickie.

Każdy ze zwycięzców otrzymał stypendium finansowe w wysokości 4 000 złotych ufundowane przez firmę Prologis. Do tej pory wyłoniono już 34 studentów, a łączna wartość przyznanych stypendiów przekroczyła 163 000 zł.

Ta inicjatywa to dla nas znaczący wkład we współpracę ze środowiskiem akademickim oraz promocję najlepszych z najlepszych. Jestem przekonana, że laureaci „Prologis Najlepszym” będą mieli istotny wpływ na przyszłość zarówno polskiego, jak i globalnego rynku magazynowego, a na pewno większość z nich zostanie naszymi partnerami w biznesie - mówi Marta Tęsiorowska, vice president, head of marketing & communications Europe.

(Źródło: Prologis)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: podkarpackie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-12-13