Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ Edukacja

2017-10-02

Polacy na podium w Global Challenge – The Fresh Connection 2017

Polacy na podium w Global Challenge – The Fresh Connection 2017

28 września zakończyła się kolejna edycja międzynarodowych zawodów w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Polska drużyna Bell PPHU po emocjonującym finale zajęła trzecie miejsce.

Gospodarzem światowego finału zakończonej właśnie siódmej edycji zawodów Global Challenge - The Fresh Connection była Lizbona. W ostatnim etapie GC TFC 2018 wzięło udział 10 drużyn. Od Polaków lepsza okazała się tylko drużyna międzynarodowa złożona z osób indywidualnych oraz drużyna ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Dokładne rezultaty, czyli uzyskane ROI ważone po ostatniej rundzie, zostaną podane przez organizatorów za kilka dni.

Rozgrywka tradycyjnie trwała cały dzień. Pod ogromną presją czasu, uczestnicy finału podejmowali krytyczne decyzje przez 5 rund. Organizatorzy jak co roku przygotowali niespodziankę i tym razem umieścili w symulatorze „nową technologię”, która umożliwiała wydłużanie tzw. shelf-life (okresu trwałości, w którym może być dany produkt przechowywany w magazynie). Zadaniem drużyn było porozumienie się, połączenie w partnerstwa i wspólny zakup owej technologii po wynegocjowaniu jak najlepszej ceny dzieląc się kosztami.

Wyniki zostały ogłoszone na wieczornym bankiecie w Páteo Alfacinha w dzielnicy Ajuda.

Przedstawiciele firmy Bell PPHU wystąpili w składzie: Bartosz Woliński, Piotr Kosakowski, Krzysztof Świaniewicz i Paweł Grabowski. Dla całej drużyny był to pierwszy udział w zawodach GC TFC.

Nagrodą dla Mistrza Świata jest bezpłatny tygodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.

Relację z finału TFC GC 2017, często prowadzoną na żywo, można znaleźć:
https://www.facebook.com/gctfcpolska/ 

(Źródło: The Fresh Connection)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-09-22
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-09-20
Lokalizacja: lubelskie
Dodano: 2018-09-15