Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ Edukacja

2017-07-27

Kolejne badanie PPML

Kolejne badanie PPML

Rusza siódma edycja badania Panelu Polskich Menedżerów Logistyki (PPML) – niekomercyjnego przedsięwzięcia realizowanego od 2010 r. W ramach tego unikalnego badania menedżerowie logistyki dzielą się doświadczeniem związanym ze stanem zarządzania logistyką w przedsiębiorstwach w Polsce.

W sierpniu br. rozpoczynamy jego siódmą edycję. W tym roku PPML zweryfikuje i opisze, z jakimi barierami w logistyce mierzą się firmy produkcyjne. Celem jest uświadomienie problemów i ograniczeń logistycznych, które mogą stanowić barierę w rozwoju firmy. Tym razem będziemy zbierać opinie dyrektorów i kierowników produkcji, aby spojrzeć na postawiony problem badawczy z ich perspektywy.

Logistyka w polskich firmach produkcyjnych często znajduje się poza głównym obszarem decyzyjnym (nie jest rdzeniem działalności firmy), przez co ma kłopoty z doinwestowaniem (dotyczy to zarówno infrastruktury, jak i kompetencji). W efekcie wzrost firmy jest ograniczany przez logistykę, która nie nadąża za zmianami na produkcji. Zdolności logistyczne pozostają w tyle za mocami produkcyjnymi, co hamuje potencjał wzrostu produktywności. W najbliższym badaniu będziemy chcieli zweryfikować te tezy, pytając o konkretne doświadczenia osób zarządzających produkcją w polskich przedsiębiorstwach.

Zapraszamy do śledzenia naszych badań, a także do zgłaszania uwag i do dyskusji. Publikacja pełnego raportu z badania będzie miała miejsce w listopadzie br., a jego premiera odbędzie się na tegorocznej edycji Kongresu Modern Warehouse (15–16 listopada 2017 r., Warszawa). Zainteresowanych udzieleniem swojej opinii w tym temacie bądź otrzymaniem raportu prosimy o kontakt z Magdą Kozielską, magda.kozielska@hublogistics.pl

Więcej informacji na: www.logisys.pl/panel_polskich_menedzerow_logistyki.html

(Źródło: PPML)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-09-22
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-09-20
Lokalizacja: lubelskie
Dodano: 2018-09-15