Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ E-commerce

2018-10-11

Deutsche Post DHL z nowym pionem DHL eCommerce Solutions

Deutsche Post DHL  z nowym pionem DHL eCommerce Solutions

W związku ze szczególnym zainteresowaniem działalnością pocztową i paczkową w Niemczech i aby wykorzystać ogromne możliwości rozwoju w sektorze elektronicznego handlu, firma postanowiła dokonać modyfikacji w pionie PEP.

Obszar działalności poczty i przesyłek w Niemczech będzie funkcjonował pod nazwą Post & Paket Deutschland i pozostanie pod tymczasowym przewodnictwem CEO Grupy Franka Appela. 

Działalność związana z międzynarodowymi przesyłkami oraz z biznesem e-commerce - poprzednio DHL Parcel Europe oraz DHL eCommerce – zostaną ustanowione jako osobny pion - DHL eCommerce Solutions pod przewodnictwem członka zarządu Kena Allena. 

Poświęcenie jednego pionu Grupy w pełni na niemiecką działalność pocztową i przesyłkową, zapewni lepsze wykonanie poprzednio ogłoszonego planu zmian w zakresie PEP. Plan ten obejmuje udoskonalone zarządzanie przychodami, pośrednie zmniejszenie kosztów oraz zwiększenie produktywności. Jednocześnie, dzięki stworzeniu pionu DHL eCommerce Solutions, Grupa będzie mogła lepiej wykorzystać szanse w rozwijającym się sektorze logistyki handlu elektronicznego w Europie i na całym świecie. 

Rada Nadzorcza Deutsche Post AG mianowała Kena Allena na członka zarządu DHL eCommerce Solutions i przedłużyła jego umowę na rzecz Zarządu do roku 2022. Ken Allen w nowej roli będzie odpowiadać za przesyłki na rynku Europejskim i handel elektroniczny, które obecnie znajduje się w obrębie  odpowiedzialności PEP. Allen będzie odpowiedzialny za rozwiązania konsumenckie i innowacje, jego celem będzie dalszy rozwój strategii e-handlu na rzecz Grupy. 

Ken Allen pomyślnie ukształtował strategię DHL Express i poprowadził pion na bezprecedensową trajektorię wzrostu uwalniając jej ogromny potencjał i generując znaczne zyski. Dzięki ukierunkowaniu na klienta i zaangażowaniu pracowników, Ken wprowadził światowej klasy procesy w obrębie dywizji Express, czyniąc z niej najbardziej dochodowy pion Deutsche Post DHL Group. Nie mam wątpliwości, że pion DHL eCommerce Solutions odniesie wiele sukcesów dzięki umiejętnościom Kena, takich jak budowanie wartości dla klientów i inspirujący model przywództwa, jeśli chodzi o pracowników - powiedział przewodniczący Rady Nadzorczej Deutsche Post DHL Group, Dr Nikolaus von Bomhard. 

John Pearson przejmie funkcję w Zarządzie DHL Express. Dołączył on do DHL Express w 1986 roku i pełnił funkcję dyrektora generalnego w rejonie Azja/Pacyfik, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, jak również pełnił funkcje w działach globalnej sprzedaży, marketingu i obsługi klienta pionu DHL Express jako globalny dyrektor handlowy. 

Cieszymy się, że John Pearson dołączył do naszego Zarządu. Odniósł wiele sukcesów i posiada szerokie zrozumienie działalności dywizji Express. Ma nie tylko bogate doświadczenie operacyjne i biznesowe, ale był także kluczowym członkiem zespołu liderów prowadzącego pion Express wraz z Kenem. Jestem pewien, że doświadczenie Johna będzie niezwykle cenne dla Zarządu, i że wprowadzi on DHL Express na nowy, jeszcze wyższy poziom w nadchodzących latach - powiedział dyrektor generalny Deutsche Post DHL Group, Frank Appel. 

Wszystkie zmiany wchodzą w życie z dniem 1 stycznia 2019 r.

(Źródło: Deutsche Post DHL)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-12-19
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-12-19
Lokalizacja: lubuskie
Dodano: 2018-12-18