Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ Deweloperzy

2018-08-30

Mazop wybrał Hillwood Pruszków

Mazop wybrał Hillwood Pruszków

Mazop Group, firma zajmująca się produkcją opakowań z tektury oraz przetwórstwem i dystrybucją pianek polietylenowych, wynajęła 3 640 mkw. powierzchni magazynowo produkcyjnej w parku logistycznym Hillwood Pruszków. 

Eksperci z JLL reprezentowali Mazop w procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunków umowy najmu.

Nowa siedziba Mazop jest związana z szybkim rozwojem przedsiębiorstwa, firma przeniesie się tam z Izabelina. 

Realizowany wspólnie przez Hillwood i Polski Holding Nieruchomości park logistyczny w Pruszkowie wyróżnia się rozwiązaniami najnowszej generacji ułatwiającymi adaptacje według potrzeb najemców. Firma Mazop poszukiwała rozwiązania dopasowanego do swoich operacji, wiąże się z tym zmiana sposobu użytkowania budynku dla części produkcyjnej naszego klienta. Dodatkowo, ciągły i stabilny rozwój firmy wymaga zapewnienia dalszych możliwości rozwoju, które oferuje Hillwood w Pruszkowie - tłumaczy Norbert Kowalczyk, konsultant w dziale powierzchni magazynowo - przemysłowych, JLL.

Park Hillwood Pruszków docelowo zaoferuje blisko 55 000 mkw. powierzchni, która będzie mogła zostać przystosowana zarówno do wysokiego składowania jak i na potrzeby lekkiej produkcji. Inwestycja jest zlokalizowana w Parzniewie, ok. 3 km od węzła Pruszków (autostrada A2) i 20 km od centrum Warszawy. W bliskim sąsiedztwie parku logistycznego znajduje się przystanek kolejowy PKP linii Warszawa – Grodzisk Mazowiecki - Żyrardów -Skierniewice. Inwestycja zapewnia doskonały dostęp do głównych dróg transportowych w kraju: autostrada A2 łącząca Warszawę - Poznań - Berlin, a także dostęp do obwodnicy Warszawy - S8/S2, a międzynarodowy port lotniczy im. „F. Chopina” oddalony jest zaledwie o 15 km.

(Źródło: JLL)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2018-11-17
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-11-16
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-11-14