Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ Deweloperzy

2018-05-30

SEGRO wita H&M

SEGRO wita H&M

Firmy SEGRO i H&M podpisały umowę dotyczącą najmu 30,000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki. Dodatkowe centrum dystrybucyjne H&M będzie obsługiwało operacje związane z rynkiem e-commerce. 

Jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze przez H&M parku SEGRO w tej konkretnej lokalizacji było dogodne połączenie z autostradą A2 i drogą ekspresową S11. Dodatkowo, niezwykle istotną kwestią dla H&M były wysokie standardy SEGRO w zakresie zrównoważonego budownictwa. Od wielu lat firma H&M jest silnie związana z ideami zrównoważonego rozwoju.

Zainstalowane w obiekcie, nowoczesne oświetlenie wewnętrzne LED, sterowane inteligentnym systemem DALI, to ekologiczne rozwiązanie, które nie tylko obniża koszty eksploatacji, ale również poprawia warunki pracy zatrudnionych osób. W budynku zastosowano także rozwiązania zapewniające większy dostęp do światła dziennego w strefach kompletacji oraz przyjazny środowisku system ogrzewania częściowo odzyskujący energię. Odpowiedzialny i zrównoważony rozwój stają się istotnymi kwestiami dla coraz większej liczby klientów biznesowych, jak również dla rosnącej grupy użytkowników końcowych - mówi Waldemar Witczak, dyrektor regionalny SEGRO. 

W 2017 roku, we wszystkich swoich parkach w Polsce, SEGRO wymieniło w ramach oświetlenia zewnętrznego ponad 3500 tradycyjnych żarówek na nowoczesne oświetlenie LED. Cały proces był inicjatywą dewelopera i został przeprowadzony w zaledwie sześć miesięcy. Dzięki niemu możliwe jest nie tylko obniżenie kosztów dla klientów, jest to również rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo. Lepsze oświetlenie jest wyjątkowo ważne podczas nocnych dostaw, gdyż zmniejsza możliwość kolizji czy przypadkowego uszkodzenia towarów. Proces modernizacji został również wprowadzony w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki. 

(Źródło: SEGRO)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-12-19
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-12-19
Lokalizacja: lubuskie
Dodano: 2018-12-18