Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

AKTUALNOŚĆ Deweloperzy

2013-08-28

Martela wynajmuje powierzchnię biurowo-magazynową w Piasecznie

Martela wynajmuje powierzchnię biurowo-magazynową w Piasecznie

Martela, fiński producent mebli biurowych, wynajął 3800 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Centrum Logistycznym Piaseczno.

Agencja Glob Nieruchomości uczestniczyła w procesie negocjacji i finalizacji umowy najmu 3.400 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i 400 metrów kwadratowych powierzchni biurowo – socjalnej w budynku I znajdującym się na terenie Centrum Logistycznego Piaseczno. 
 
Obiekt wynajęła firma Martela, czołowa europejska marka mebli i rozwiązań dla biur, wywodząca się z Finlandii. Martela, jest także liderem wśród krajowych producentów mebli biurowych, zajmując pierwsze miejsce pod względem obrotów. Należy do Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli i jest laureatem wielu prestiżowych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa. 
 
W wynajętym magazynie będzie się znajdować centrum produkcyjne i logistyczne obsługujące obszar Polski i Europy Środkowej.
 
Centrum Logistyczne Piaseczno jest strategicznie położone przy ul. Geodetów 156 i składa  się z dwóch budynków magazynowo – biurowych o łącznej powierzchni około 10 000 mkw. Właścicielem obiektu jest firma Altmaster Sp. z o.o., która oferuje nowoczesne powierzchnie dystrybucyjne w czterech centrach logistycznych w okolicach Warszawy i jednym na zlokalizowanym na Ukrainie. Dobra lokalizacja, wysoki standard pomieszczeń oraz elastyczność dewelopera stały się atrakcyjną ofertą dla nowego Klienta. 
 
Umowa została zawarta na okres 5 lat, z możliwością jej przedłużenia. 
 
(Źródło: GLOB Nieruchomości)
 
facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-04-21
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Dodano: 2018-04-21
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2018-04-21