Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ IT

2018-09-05

Potencjał Sztucznej Inteligencji i uczenia maszynowego w logistyce magazynowania

Potencjał Sztucznej Inteligencji i uczenia maszynowego w logistyce magazynowania

Consafe Logistics pracuje obecnie nad sposobem alokacji towarów w magazynie przy współpracy z firmą 2021.ai. Badania dotyczą sposobu rozmieszczania towarów oraz sprawdzania, które towary są najczęściej razem kompletowane. 

Po zakończeniu testów firma przedstawi końcowe wnioski oraz główne korzyści dla klientów systemów WMS. 

Logistyka to jeden z obszarów, który z pewnością wykorzysta potencjał Sztucznej Inteligencji (SI) i uczenia maszynowego (ang. machine learning - ML). Firmy staną się bardziej proaktywne dzięki większej ilości danych logistycznych, co spowoduje znaczne skrócenie czasu realizacji zleceń w magazynie oraz zwiększenie jakości obsługi klienta - twierdzi Patrik Olsson, CPO w Consafe Logistics.

Spółka Consafe Logistics zdecydowała się na zastosowanie Sztucznej Inteligencji w logistyce magazynowania, co pozwala na identyfikacje obszarów, które wymagają usprawnień za pomocą SI/ML. Mając solidne wsparcie nowoczesnych technologii, przedsiębiorstwa mogą wreszcie skupić się na swoich celach biznesowych. W przyszłości pojawią się inne ciekawe zagadnienia i projekty, które wymagają nadania odpowiedniego tempa i priorytetów. Teraz wyznaczamy kierunek rozwoju i stawiamy solidne fundamenty pod kolejne usprawnienia procesów logistycznych. Bardzo się cieszymy, że możemy być partnerem w tym pilotażowym projekcie i wierzymy, że to pierwszy krok na naszej wspólnej drodze z Consafe Logistics - mówi Martin Börjesson, partner i country manager na Szwecję w firmie 2021.ai.

(Źródło: Consafe Logistics)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2018-11-17
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-11-16
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-11-14