Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

AKTUALNOŚĆ IT

2018-04-16

Nowa drukarka CL-E300 w ofercie Koncept-L

Nowa drukarka CL-E300 w ofercie Koncept-L

Drukarka etykiet Citizen CL-E300 to wyjątkowe połączenie innowacyjnych funkcji i nowoczesnego designu. Elegancka obudowa, w dwóch kolorach do wyboru, spełnia funkcję estetyczną w miejscach, w których urządzenie jest widoczne dla klienta.

Co więcej, jej niewielki rozmiar sprawia, że zmieści się w ograniczonej przestrzeni. To kompaktowe rozwiązanie biurkowe wyróżnia, spośród innych w swojej kategorii, bardzo wysoką prędkością, aż 200 mm na sekundę! Etykiety o szerokości 4,5 cala są drukowane w rozdzielczości 203 dpi z opcją rozszerzenia o 300 dpi. Kolejnym atutem jest interfejs Ethernet LAN w standardzie, co razem z USB i RS-232 sprawia, że komunikacja jeszcze nigdy nie była taka prosta, a to z pewnością zostanie docenione przez operatorów. Producent wyposażył CL-E300 w zintegrowany system zarządzania LinkServer™, który pomoże użytkownikowi w konfiguracji i kontrolowaniu działania drukarki. CL-E300 posiada opcje dodatkowe, takie jak: gilotyna i odklejak etykiet, które umożliwią spełnienie wymagań sprawnego i wydajnego wydruku małych i średnich nakładów. Bogate funkcje i elegancka obudowa to nie jedyne atuty urządzenia. CL-E300 jest przyjazna dla środowiska, posiada certyfikat ENERGY STAR, i nie wymaga szkolenia z obsługi, ponieważ wymiana nośników odbywa się całkowicie bez narzędzi. Nowy model doskonale sprawdzi się m. in. w handlu, farmacji, logistyce, do oznaczania półek, produktów, leków i paczek.

Oficjalnym dystrybutorem urządzeń Citizen na rynku jest firma Koncept-L S.A. Więcej informacji na www.koncept-L.pl.

(Źródło: Koncept-L)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-04-25
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-04-21
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Dodano: 2018-04-21