Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ IT

2018-04-16

Nowa drukarka CL-E300 w ofercie Koncept-L

Nowa drukarka CL-E300 w ofercie Koncept-L

Drukarka etykiet Citizen CL-E300 to wyjątkowe połączenie innowacyjnych funkcji i nowoczesnego designu. Elegancka obudowa, w dwóch kolorach do wyboru, spełnia funkcję estetyczną w miejscach, w których urządzenie jest widoczne dla klienta.

Co więcej, jej niewielki rozmiar sprawia, że zmieści się w ograniczonej przestrzeni. To kompaktowe rozwiązanie biurkowe wyróżnia, spośród innych w swojej kategorii, bardzo wysoką prędkością, aż 200 mm na sekundę! Etykiety o szerokości 4,5 cala są drukowane w rozdzielczości 203 dpi z opcją rozszerzenia o 300 dpi. Kolejnym atutem jest interfejs Ethernet LAN w standardzie, co razem z USB i RS-232 sprawia, że komunikacja jeszcze nigdy nie była taka prosta, a to z pewnością zostanie docenione przez operatorów. Producent wyposażył CL-E300 w zintegrowany system zarządzania LinkServer™, który pomoże użytkownikowi w konfiguracji i kontrolowaniu działania drukarki. CL-E300 posiada opcje dodatkowe, takie jak: gilotyna i odklejak etykiet, które umożliwią spełnienie wymagań sprawnego i wydajnego wydruku małych i średnich nakładów. Bogate funkcje i elegancka obudowa to nie jedyne atuty urządzenia. CL-E300 jest przyjazna dla środowiska, posiada certyfikat ENERGY STAR, i nie wymaga szkolenia z obsługi, ponieważ wymiana nośników odbywa się całkowicie bez narzędzi. Nowy model doskonale sprawdzi się m. in. w handlu, farmacji, logistyce, do oznaczania półek, produktów, leków i paczek.

Oficjalnym dystrybutorem urządzeń Citizen na rynku jest firma Koncept-L S.A. Więcej informacji na www.koncept-L.pl.

(Źródło: Koncept-L)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2018-11-17
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-11-16
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-11-14