Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


AKTUALNOŚĆ IT

2018-02-08

Grupa FIEGE wybiera System Zarządzania Magazynem PSIwms

Grupa FIEGE wybiera System Zarządzania Magazynem PSIwms

Grupa FIEGE podpisała kontrakt na wdrożenie systemu zarządzania magazynem PSIwms, uzgadniając tym samym zasady długofalowej współpracy z firmą PSI Logistics GmbH.

Najnowsza wersja systemu PSIwms 4.0 ma zapewnić długofalowe bezpieczeństwo inwestycji. Fiege doceniło szeroki zakres funkcjonalności systemu PSIwms 4.0, możliwości integracji nowoczesnych technologii i jego systematyczny rozwój. W połączeniu z dalszym rozwojem innowacyjnych funkcji w ramach nowoczesnej platformy IT, Grupa FIEGE dysponować będzie systemem zarządzania magazynem zapewniającym elastyczność na potrzeby skoordynowanej kontroli procesu obsługi zamówień.

Pierwszy wspólny projekt realizowany jest obecnie w nowym, dużym centrum dystrybucyjnym w Burgwedel, którego FIEGE jest operatorem kontraktowym. System PSIwms będzie koordynować procesy logistyczne w centrum dystrybucyjnym FIEGE wspierając ambitną strategię rozwojową firmy.  

(Źródło: PSI Logistics)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-10-12
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-10-10
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-10-06