Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

AKTUALNOŚĆ IT

2017-09-01

Inteligentny terminal mobilny CipherLab RS50

Inteligentny terminal mobilny CipherLab RS50

Na przestrzeni ostatnich lat inteligentne urządzenia mobilne zyskują popularność również w obszarze użytkowników biznesowych. W odpowiedzi na ten trend CipherLab opracował niezawodny komputer dotykowy RS50 Android.

CipherLab RS50 ma zarówno moc obliczeniową (Octa-core Cortex A53 2.0 GHz), jak i obszerną pamięć podręczną (16 GB Flash / 2 GB RAM) potrzebną do zastosowań komercyjnych. Ten wytrzymały komputer dotykowy, oprócz długiego czasu działania na baterii (12-16 godzin w zależności od wybranej opcji), posiada szereg aplikacji i akcesoriów, które zapewniają odpowiedni poziom produktywności w biurze i poza nim.

Seria RS50 firmy CipherLab to urządzenie, które doskonale łączy użyteczność osobistą i funkcjonalność smartfonu handlowego. Jego 4,7" wyświetlacz, z automatyczną regulacją podświetlenia, umożliwia użytkownikom zbieranie informacji nawet w ostrym słońcu. Ponadto dotykowy panel multi-touch pozwala na obsługę urządzenia zarówno w rękawiczkach, jak i przy pomocy rysika. System operacyjny Android 6.0 z GMS poprawia efektywność urządzenia w zakresie szybkości działania, efektywność energetyczną i bezpieczeństwo danych. Natomiast pracownicy terenowi mogą korzystać z aplikacji takich jak Gmail i Google Maps, aby w pełni zrealizować przydzielone im zadania.

CipherLab RS50 jest wyposażony w czytnik kodów kreskowych 1D / 2D z możliwością szybkiego zbierania danych, nawet gdy kod kreskowy jest uszkodzony lub słabej jakości. Wbudowany aparat 8MP umożliwia natomiast przechwytywanie wysokiej rozdzielczości zdjęć, filmów wideo i podpisów. Urządzenie dodatkowo obsługuje komunikację w standardzie HF RFID (13,4 MHz) oraz technologii NFC.

Firma CipherLab jest już znana z niezawodnych połączeń Wi-Fi i LTE gwarantujących nieprzerwane komunikację z systemami korporacyjnymi. Dzięki nim urządzenie bez zakłóceń współpracuje z systemem, a duża dokładność modułu GPS / AGPS umożliwia inteligentne wyznaczanie trasy i monitorowanie zadań w czasie rzeczywistym. Tym samym CipherLab RS50 wyczerpuje całe spektrum funkcji niezbędnych niemal w każdej branży. Inwestorzy decydujący się na zakup tego wyjątkowego urządzenia uzyskają doskonałe narzędzie do pracy w każdym otoczeniu biznesowym. Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń CipherLab jest firma Koncept-L S.A. 

(Źródło: Koncept-L)

facebook
MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ
Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-02-19
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-02-19
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2018-02-18