100 wózków do wzięcia

25-26 kwietnia br. w Mrowinie k. Poznania odbyła się druga edycja Targów Wózków Używanych, organizowanych przez firmę STILL Polska w Europejskim Centrum Odnawiania Wózków Widłowych w podpoznańskim Mrowinie.

2019-04-26 10:53:16

Ponad 100 odnowionych wózków, strefa TaniWidlak.pl, gdzie znajdowały się wózki nieodnowione, strefa partnerów STILL oraz warsztat, w którym odbywa się renowacja pojazdów – to wszystko do dyspozycji targowych gości.

Jak twierdzi Paweł Włuka, marketing manager STILL Polska, najpopularniejszą grupą wózków odnowionych jest model RX 20. Na rynek wtórny wchodzi już jego nowa generacja, która zadebiutowała rok temu. W ofercie wózków odnowionych znajdują się przede wszystkim wózki techniki magazynowej oraz elektryczne wózki czołowe. 

STILL oferuje cały przekrój modeli wózków z drugiej ręki. Taniwidlak.pl to portal ogłoszeniowy, za pośrednictwem którego firma wystawia wózki nieodnowione. Używane pojazdy nie zawsze poddawane są renowacji – decyduje o tym ich stan techniczny, funkcjonalność i opłacalność odnowy. Nieodnowione wózki używane pojawiają się na platformie TaniWidlak.pl. 

- Rynek używanych wózków bardzo dynamicznie rośnie. Klienci nie zawsze potrzebują nowego pojazdu, a wózek używany w zupełności im wystarcza – mówi Paweł Włuka.

Powierzchnia Europejskiego Centrum Odnawiania Wózków Widłowych urosła od czasu ubiegłorocznych targów o 1600 mkw i wraz ze strefą TaniWidlak.pl wynosi dziś około 4600 mkw. Zwiększona została też ilość stanowisk warsztatowych, a pracowników odpowiedzialnych za renowację wózków jest już ponad czterdziestu.

Do Mrowina przywożone są wózki z oddziałów STILL z całej Europy, by po renowacji do nich wrócić. Część z nich zostaje w Europejskim Centrum Odnawiania Wózków Widłowych i trafia do sprzedaży w Polsce, ponieważ mrowińskie centrum dysponuje także niezależną siecią sprzedaży wózków.

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: